De Ajax Vrouwen speelden 30 augustus hun eerste wedstrijd in de Bene League, uit tegen Club Brugge. Het werd een gelijkspel waar beide ploegen wel mee konden leven. Na afloop was er voor de Ajax Vrouwen voldoende aanleiding om de supporters te bedanken voor hun onvoorwaardelijke steun. November 2013 1 november: Voormalig teammanager Ajax 1 David Endt verlaat for meel na 17 jaar de club. In aanwezigheid van ongeveer 70 Ajacieden vindt op de Toekomst de 68ste reünie van de Bordjesclub plaats. De zaterdagafdeling van Ajax bestaat vandaag 30 jaar en wordt bij deze gelegenheid in het zonnetje gezet. 5 november: In de European Youth League behaalt Ajax A1 o/19 tegen Celtic o/19 met 2-1 de eerste overwinning in het toernooi. 6 november: Voor de UEFA Champions League wint Ajax de belangrijke thuiswedstrijd tegen Celtic met 1-0. 10 november: Bij NEC in Nijmegen behaalt Ajax haar spelershome in De Meer, Sien van Spelden. 26 september: 107 leden zijn op de Toekomst aanwezig bij de 3e algemene ledenvergadering. 30 september: In de competitiewedstrijd op de Toekomst tegen FC Volendam breekt Fabian Sporkslede zijn rechter kuitbeen. Oktober 2013 1 oktober: De thuiswedstrijd tegen AC Milan in de UEFA Champions League eindigt in 1-1. 2 oktober: Ajax contracteert Chengkuai Wang uit China voor twee jaar. 4 oktober: De Ajax Vrouwen schieten op de Toekomst tegen PEC Zwolle flink uit hun slof: 7-0. 5 oktober: In het spelershome op de Toekomst jubileert een deel van de 27 jubilarissen vanwege hun 25-, 40-, 50-, 60-,70- of 80-jarig lidmaatschap (zie ook pagina 39) 6 oktober: In de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (3- 0) debuteert Davy Klaassen als basisspeler met een doelpunt. 9 oktober: Carel Berenschot wordt aangesteld als begeleider/coördinator Ajax Erfgoed. 15 oktober: Jasper Cillessen maakt in de interland tegen Tur kije zijn debuut. 17 oktober: Ajax StreetWise is genomineerd voor een SponsorRing in de categorie 'Maatschappij'. 19 oktober: Met debutant Lucas Andersen in de basis speelt Ajax in Enschede de topper tegen FC Twente gelijk(i-i). 22 oktober: In de UEFA Champions League leidt Ajax een zure nederlaag bij Celtic (2-1). Ook de Ai kan het in de UEFA Youth League niet bolwerken tegen de jeugd van Celtic (4-1). 23 oktober: Op de Toekomst vindt het HETT - toernooi plaats voor ie jaars F-pupillen. 25 oktober: Op ons sportcomplex beleven vijftig meisjes van 6 tot 16 jaar bij Ajax Camp en Clinics een ware ladies day. 26 oktober: Ajax en het VUmc verlengen hun samenwerking met drie jaar, waarmee het totaal op 26 jaar komt. 28 oktober: Vanwege zeer zware storm is op de Toekomst het opblaasgedeelte van het adidas miCoach Performance Centre (de trainingshal) flink vernield. 29 oktober: Met debutant Mickey van der Hart in het doel plaatst Ajax zich voor de vierde ronde van de KNVB beker na winst op de amateurs van ASWH (4-1).

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2014 | | pagina 7