lm 1 r m De Ouderavond op 1 februari was wederom een succes. Gelijk aan vorige jaren viel er over belangstelling niet te klagen. Joop Leeuwendaal wist met zijn gezang de stemming er al goed in te brengen terwijl Heini Otto op zijn manier niet achter wilde blijven. De bingo en de DJ maakten die avond veel los. Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst Overige commissies en vrijwilligers De toetreding van Jaap Waaijenberg was de enige personele mutatie binnen de commissie in het afgelopen seizoen. Samenstelling toernooicommissie Door een toename van speeldagen en evenementen zijn de werk zaamheden van de commissie in het afgelopen seizoen wederom toegenomen. Gelukkig is alles zonder noemenswaardige incidenten verlopen. Dat is volgens de commissie mede te danken aan het ingezette beleid door de bestuursraad met betrekking tot incidenten en de hand having daarvan. De commissieleden ervoeren zeer veel waardering vanuit de vereni ging voor hun werkzaamheden. In dat kader was het voor de vrijwillige commissieleden een hoogte punt, samen met de selectie, het vierde opeenvolgende landskam pioenschap te vieren. René Zegerius Samenstelling Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst Ron Claassen Zena Groenendaal Adriaan Hoogervorst Marinus Kroezen Jan Meijer Jan Nieberg Mia Nieberg Nelis Snijder Jan van Tusschenbroek Willem Wassenaar Jaap Waaijenberg Giovanni Zegerius René Zegerius, voorzitter Hans Bijvank Jeroen van Hoesel Ben Kraanen Ed Lefeber Nico Schlette Arbitrage de Toekomst Algemeen coördinator: Scheidsrechters: Assistent scheidsrechters: A1 A2 B1 B2 C1 C2 D1 D2 E1 Zaterdag 2 Zaterdag 3 Zaterdag Veteranen Ben Kraanen Henk Bakker Jordi Been Donny Frijn Rutger Koopmans Klaas Wijbrandy Remon van der Horst Delano Vleerbaar Jeroen Koene Peter Bosschieter Ed Peereboom Martijn Kuit Marcel Schenk Ron Robijn Jimmy Simmelink André Herreveld Evert Verbrugge Willem Engelander Stefan Tulleners Tom van Eijden Kees Makkinje Jan van Oevelen Joop de Vries Overige vrijwilligers Ankie de Groot omroep bediening scorebord de Toekomst Ric van der Zwet omroep bediening scorebord de Toekomst Fred Schijffers materiaalman Jong Ajax en Ajax 1 Jan van Tusschenbroek ondersteuning kleedkamers de Toekomst Marike Kroes Theo Holtslag Kees van Haaren Louis Beukman Rob Been sr. Adri Blekkenhorst Cor van Eijden Dick de Groot Gerard Holsheimer ondersteuning materiaal Ajax 1 stewarding de Toekomst stewarding de Toekomst ontvangst vriendschappelijke wedstrijden jeugd begeleiding scheidsrechters betaald voetbal begeleiding scheidsrechters betaald voetbal namens bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax namens bestuursraad bij wedstrijden Jong Ajax begeleiding Delegates UEFA wedstrijden Omroep/bediening scorebord de Toekomst: Ric van der Zwet en Ankie de Groot 35

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2014 | | pagina 35