23 Tijdens de paasdagen werd het populaire toernooi om de Aegon Future Cup weer goed bezocht, mede door toedoen van Ajax-BI van trainer Said Ouaali. Het team bereikte voor de vierde keer in vijf jaar tijd in de finale.Voor volgepakte tribunes werd tegenstander Liverpool met 2-1 verslagen. JppUpr won de C1 alle grote prijzen. Het team won in de Jeugdcup met 4-1 van PSV. Vervolgens werd het op zeer overtuigende wijze landskam pioen, met maar liefst tien punten voorsprong op Volendam. Als kers op de taart werd de strijd om het kampioenschap van Nederland een heuse thriller. Na een 2-0 achterstand werd uitein delijk met 3-2 van Feyenoord gewonnen. Kortom een prestatie van formaat die niet snel te evenaren zal zijn. Het zeer sterke en perfect georganiseerde Premier League Toernooi in Engeland werd gewonnen. De C1 won ook het eigen minitoernooi. De C2 met aan het roer Brian Tevreden, presteerde dit seizoen ook uitstekend. Met zeven punten voorsprong op nummer twee PSV werd het kampioenschap veiliggesteld. Het elftal speelde maar liefst zes toernooien waarvan in drie gevallen de eerste plaats werd bereikt. Een tweede, vierde en achttiende plek op de overige toernooien stonden hiermee in schril contrast. D1 Casimir Westerveld, intussen toebehorend tot de 'oude garde' onder de trainers, moest, op weg naar het kampioen schap, Feyenoord en AZ voor laten gaan. Ook hier was sprake van een sterke competitie waarin het wemelde van de talenten. Dit seizoen was een derde plek het hoogst haal bare. Ook de Dl was vertegenwoordigd op veel toernooien, voornamelijk in het buitenland. In Doha (Qatar) en Dublin (Ierland) wist de Dl de eerste plek te bemachtigen. D2 Trainer Dave Vos wist met zijn team zeer overtuigend kam pioen te worden. Met maar liefst twintig punten voorsprong konden de bloemen en de Jip en Janneke-champagne aange rukt worden! In het toernooi om de Mediterrane Interna tionale Cup in Spanje werd de finale verloren. Een toernooi werd afgelast en op het RKZVC toernooi kwam de D2 niet verder dan een zesde plek. De El had het zwaar dit jaar. Het elftal doet al jaren mee in de top van de competitie, ondanks het leeftijdsverschil. Dit jaar echter waren de resultaten teleurstellend. Van alle jeugdelftallen heeft de El ook veel toernooien gespeeld. Oud-eerste elftal speler Peter van der Hengst wist van de acht toernooien twee keer de eerste plaats te behalen. Een uiterst knappe prestatie in een zwaar seizoen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2014 | | pagina 23