Bestuursraad De eerste wedstrijd op de Toekomst in 2014 op 5 januari ging, voorafgaand aan de nieuwjaarsreceptie, tussen de Ajax Veteranen en een team van mede werkers. Hennie Henrichs sprak zijn nieuwjaarswens uit en overhandigde het 'Kistje van het Bestuur' aan Mia Nieberg als vrijwilligster van het jaar. In het seizoen 2013-2014 heeft de Bestuursraad 22 keer vergaderd. Tijdens deze vergaderingen zijn onder meer de volgende besluiten genomen: 19 maart 2014: Peter Res geeft een presentatie over Sportvoeding bij Ajax. Ronald Pieloor geeft een toelichting over de digitalisering van Ajax Clubnieuws. Tevens wordt de statutenwijziging door de ALV geaccordeerd. Er zijn 33 nieuwe leden benoemd; Dick de Groot en Cor van Eijden zijn benoemd tot afgevaardigden van het bestuur bij uit- en thuiswedstrijden van Jong Ajax; Nico Schlette wordt benoemd tot wedstrijdsecretaris pupillen- voetbal; BDO blijft accountant van de vereniging; Danny Oudhuizen wordt benoemd tot teammanager junioren A2; Onno Romeijn en Remco Borsch worden benoemd tot reserve teammanager; Leden met een seizoenkaart niet op de hoofdtribune, krijgen toegang tot de Amsterdam Zaal; Vrijwilligers komen niet in aanmerking voor vaste financiële vergoeding; Convenant tussen Vereniging en NV is vastgesteld; Het ledenbestand wordt niet aan leden ter beschikking gesteld. De wet op de privacy staat dat niet toe; Afhankelijk van de boodschap kan de bestuursraad, na besluit vorming, mailing verzorgen vanuit de vereniging; Er wordt besloten op de Toekomst een herdenkingsplek te realiseren voor Ajax-spelers die zijn overleden bij rondom Ajax-wedstrijden. Het gaat om de jeugdspelers Wesley de Ridder, Remco Muller en Corrie van den Brink; Contributieverhoging met 10% wordt vastgesteld; Dennis Kaars wordt benoemd tot vrijwilliger Verenigingswebsite; Marjon van Nielen wordt benoemd tot teammanager Vrouwen; Nieuwe Statuten en Huishoudelijk reglement zijn vastgesteld. 10 juni 2014: Wim Jonk en Ruben Jongkind geven een presentatie over het thema Ontwikkeling Jeugdopleiding. Voorts wordt een toelichting gegeven op het Convenant Vereniging - NV en wordt het Concept Huishoudelijk Reglement toegelicht. Namens de bestuursraad, Ed Lefeber Er zijn drie gesprekken geweest met de directie. Voorts zijn er vier algemene ledenvergaderingen gehouden met verschillende thema's: 26 september 2013: Thema Performance Programma met een presentatie van Rick Menick en Ruben Jongkind. 12 december 2013: Marc Overmars geeft een presentatie over het Technisch beleid. Twee leden van de bestuursraad, Cees Vervoorn en Ronald Pieloor, worden voor een periode van drie jaar herkozen.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2014 | | pagina 11