Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst Overige commissies en vrijwilligers 12 december vond de laatste ALV in 2012 plaats. De zaterdag-senioren sloten op 13 december het jaar af met het Dirk de Groot Gala. Edwin van der Sar hield op 19 december zijn 'maidenspeech' tijdens de Kerstborrel. De Ajax Vrouwen behaalden in Zwolle de eindronde in de BeNe League. De werkzaamheden van de Parkeer- en Kassacommissie zijn dit sei zoen weer substantieel toegenomen, niet in de laatste plaats door de wedstrijden van de Ajax Vrouwen, maar ook door andere evenemen ten. Het parkeren bij Amstelborgh/Borchland is prima verlopen. Mia Nieberg werd als eerste vrouw aan de commissie toegevoegd. Naar aanleiding van enige incidenten met bezoekers bij de slagboom heeft de commissie deze aanhangig gemaakt bij de bestuursraad. Samen met de commissie is een protocol opgesteld hoe te handelen bij dergelijke vervelende gebeurtenissen. Een onderdeel van het protocol is het sanctiebeleid richting de daders. Het consequent hanteren daarvan heeft ertoe geleid dat na de eerder gememoreerde voorvallen er geen verdere incidenten meer zijn geweest. De commissie is de bestuursraad zeer erkentelijk voor de steun in deze. In het voorjaar werd studente Zena Groenedaal als stagiaire enige tijd toegevoegd aan de commissie. Haar aanwezigheid werd door de com missie als prettige ervaren, niet in de laatste plaats door Nelis Snijder die op haar verzoek, vanwege 'zijn geduld en aandacht', Zena heeft mogen begeleiden. René Zegerius Samenstelling toernooicommissie Hans Bijvank Jeroen van Hoesel Ben Kraanen Ed Lefeber FlorisThoolen Arbitrage de Toekomst Algemeen coördinator: Ben Kraanen Scheidsrechters: Assistent scheidsrechters: Al Al BI B2 Cl Cl Dl D2 El Henk Bakker Michael Bus Donny Frijn Remon ter Horst Rutger Koopmans Klaas Wijbrandy Jeroen Koene Peter Bosschieter Luuk Kronenberg Martijn Kuit Jimmy Simmelink Marcel Schenk Ron Robijn Donny Turk André Herreveld Evert Verbrugge Willem Engelander Zaterdag 2 Zaterdag 3 Zaterdag Veteranen Stefan Tulleners /Tom van Eijden Kees Makkinje Jan van Oevelen Joop deVries Samenstelling Parkeer- en Kassacommissie de Toekomst Ron Claassen Adriaan Hogervorst Marinus Kroezen Jan Meijer Jan Nieberg Mia Nieberg Nelis Snijder Jan vanTusschenbroek Willem Wassenaar Giovanni Zegerius René Zegerius, voorzitter Overige vrijwilligers Ankie de Groot Ric van der Zwet Rob Been sr. Adri Blekkenhorst Gerard Holsheimer Fred Schijffers Jan vanTusschenbroek Marike Kroes Theo Holtslag Kees van Haaren omroep bediening scorebord de Toekomst omroep bediening scorebod begeleiding scheidsrechters betaald voetbal begeleiding scheidsrechters betaald voetbal begeleiding Delegates UEFA wedstrijden materiaalman Jong Ajax en Ajax I ondersteuning kleedkamers de Toekomst ondersteuning materiaal Ajax steward de Toekomst steward de Toekomst

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2013 | | pagina 37