Evenementencommissie e Ajax ;en'. De Schalenavond op I I juni was het sluitstuk van het seizoen op de Toekomst. B-junior Damon Mirani werd uitgeroepen tot Talent van de Toekomst. Er was een BBQ en er was veel georganiseerd om er een gezellige avond van te maken. Naast een aantal spelers werd ook afscheid genomen van Michel Kreek. Evenementen Uiteraard vonden er het hele jaar door ook weer de traditionele verenigingsactiviteiten plaats: het Sinterklaasfeest voor de allerklein sten in de club, het Dirk De Groot Gala voor de zaterdag-senioren, de Nieuwjaarsreceptie, de verjaardag van onze vereniging met een heerlijke brunch, de ouderavond en schalenavond. Daarnaast werd voor de tweede keer in september voor de zaterdag-senioren een wijnproeverij georganiseerd. De populariteit om daaraan mee te doen groeit elk jaar. Nieuwe activiteiten werden ook ontplooid. Zo werd er voor de nieuwe leden een speciale ontvangst georganiseerd in de Konings Loge, met aansluitend een bezoek aan de erfgoedruimte in de catacomben van deArenA. Bijzonder dit jaar was de uitvaartdienst in de kantine van de Toekomst als eerbetoon bij het overlijden van erelid André Kraan, een clubman die een groot deel van zijn leven in dienst heeft gesteld aan onze vereniging. Met deze dienst namen we op een waardige wijze afscheid van deze verenigingsman pur sang. Jan Buskermolen Samenstelling Evenementencommissie Jan Buskermolen, voorzitter Wim Bohnenn Rosalie Holtrop Ed Lefeber Verenigingsleven Vergeleken met het voorgaande seizoen, is er door een aantal ver nieuwingen flinke vooruitgang geboekt met het binden en verbinden van onze leden. Belangrijk in dat opzicht was de ingebruikneming van het nieuwe ledenrestaurant Amsterdam/Toekomstzaal in de Amster dam ArenA die bij thuiswedstrijden de ruimte biedt om alle leden van onze vereniging te herbergen. Hiermee is de scheiding tussen ledenrestaurant en bestuurskamer komen te vervallen en zijn we sinds 1996, toen de Amsterdam ArenA werd geopend, weer een vereniging waar we elkaar voor en na de wedstrijd 'gewoon' kunnen tegenkomen, onder het genot van drank jes en anderszins. Na de wedstrijd is een samenvatting van de wed strijd op een groot scherm te volgen, evenals verschillende interviews en de persconferentie met de trainers van beide elftallen. Een nieuw medium om met de leden te communiceren is de vereni gingswebsite. De inhoud daarvan wordt aangeboden door onder meer correspondenten van het Ajax Clubnieuws en teammanagers. Dennis Kaars, speler van de Zaterdag I, zorgt voor het beheer ervan. Via de activiteitenkalender op deze website kan iedereen zich op de hoogte stellen van alle wedstrijden en evenementen die door de hele week heen op de Toekomst plaatsvinden. Per team kunnen uitslagen, rangen en standen worden bekeken. Ook worden samenvattingen getoond van verschillende wedstrijden, zowel van de jeugd als zater dag-senioren.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2013 | | pagina 35