Lucky Ajax 'sei- istel. Bestuur Theo van Duivenbode voorzitter Werner Schaaphok penningmeester Ronald de Boer lid Dick Schoenaker lid Sjaak Swart lid 3 juli 2013:Alle oud-spelers bijeen in het Olympisch Stadion op de verjaardag van Sjaak Swart. Traditioneel hield Lucky Ajax in januari haar Gala Diner in Huis ter Duin in Noordwijk. Het is een bijeenkomst van veel oud-voetballers en genodigden die een avond lang genieten van culinaire hoogstandjes, wat drankjes en muziek. Daar tussendoor wordt er wat bijgepraat over van alles en nog wat, en Ajax. sponsors), onder wie veel jonge oud-spelers aanwezig. Het elftal van Lucky Ajax speelde in het afgelopen seizoen tien 'promotiewedstrijden', waarvan er één werd verloren. De Golfdag vond dit jaar op 14 mei plaats, wederom op Golfbaan De Hoge Dijk in Amsterdam Zuidoost, en was weer een groot succes. Met Edwin van der Sar en Patrick Kluivert als nieuwe leden van Lucky Ajax is het aantal leden gebracht op 89. Samen met de bestuursraad van Ajax zijn we druk bezig het aantal leden uit te breiden. Begin december overleed onze oud-voorzitter Theo de Groot. Zestien jaar was hij de drijvende kracht achter Lucky Ajax. Hij kwam onder meer met ideeën als het houden van een jaarlijkse nieuwjaars receptie - nog steeds een groot succes - en de golfdag voor de Lucky Ajax-spelers en sponsors. Op 7 april waren in deArenA bij de wedstrijd Ajax - Heracles 140 oud-spelers bij elkaar voor de jaarlijkse reünie. Om deze bijeenkomst te realiseren gaat een woord van dank uit naar onze hoofdsponsor AEGON voor de financiële bijdrage en naar Thijs Lindeman voor de samenwerking met de sponsor. Heel plezierig is dat dit aantal elk jaar toeneemt. Ter afsluiting van het seizoen werd op I I juni op de Toekomst tijdens de Schalenavond (voorheen Vanenavond) namens Lucky Ajax door Theo van Duivenbode de Sjaak Swart Trofee uitgereikt aan het Talent van de Toekomst. Voor het eerst kwam daarvoor een BI-junior van 17 jaar in aanmerking: Damon Mirani. Begin juli 2013 vond er in het Olympisch Stadion een geweldig feest plaats ter gelegenheid van de 75ste verjaardag van ons bestuurslid Sjaak Swart. Alle bekende oud-spelers en 12.000 toeschouwers waren daarbij aanwezig. Het was werkelijk fantastisch georganiseerd! Ook wil het bestuur een aantal mensen bedanken, die achter de schermen heel veel voor Lucky Ajax doen t.w.: Lydia van der Moot, voor al haar werkzaamheden voor Lucky Ajax, Rodger Lahr die samen met zijn mensen pro Deo de website www.degoeieouwetijd.nl in de lucht houdt, en niet te vergeten de sponsors, zonder wie Lucky Ajax het financieel een stuk moeilijker zou hebben. Bestuur Lucky Ajax Lucky Ajax begon in 201 3 op 18 januari met een fantastische nieuwjaarsreceptie, wederom in Huis ter Duin in Noordwijk. Er waren 190 gasten (inclusief

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2013 | | pagina 29