I I Zaterdag 3 Zaterdag Veteranen In navolging van de Zaterdag 2 heeft ook de Zaterdag 3 de titel te pakken. Niet echt bijzonder voor dit elftal, want het is al voor de vierde keer in vijf sei zoenen dat het kampioenschap wordt opgeëist. De blijdschap wordt bijna een gewoonte. Ook de manier hoe het elftal het viert: traditioneel op de Amstel. Marjon van Nielen Het 3e team van de zaterdag-senioren draait altijd bovenin mee in de reserve Ie klasse. Ondanks een kampioenschap is het voor dit team niet mogelijk te promoveren omdat de Zaterdag 2 al in de hoogste reserve klasse uitkomt.AI snel werd duidelijk dat een kampioenschap niet simpel veroverd zou worden. Stadsgenoten WVHEDW en Swift waren geduchte concurrenten voor de titel. Met de winterstop stonden de mannen van trainer Marco van Ruitenbeek op de I e plaats. De concurrentie bleef na de winterstop gelijk opgaan met als gevolg dat het spannend bleef.Tot aan de slotdag van de competitie maakten nog drie teams een kans op het kampioenschap. Ons team wist goed met de spanning om te gaan en maakte geen fouten, waardoor het 4e kampioenschap in vijfjaar tijd een feit werd. De traditionele boottocht door de grachten kon weer plaatsvinden. Ten opzichte van het vorig seizoen stond er aan de start van de compe titie een bijna ongewijzigd veteranen- team op het veld.Vrij snel na de start bleek het allemaal niet meer zo van zelfsprekend te zijn met drie punten van het veld te stappen. In de begin fase werden dan ook onnodig verlies- punten geïncasseerd. Ook kreeg het team nog met een golf aan blessures te maken. Met zes punten achterstand op de koploper werd de winterstop ingegaan, een ongekende positie voor trainer Jan Buskermolen. De winter stop werd goed benut door twee maal per week te gaan trainen om zodoende goed voorbereid aan de 2e seizoenshelft te beginnen. Het kampioenschap is niet gehaald. Het seizoen werd afgesloten met een mooie 2e plaats op de ranglijst.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2013 | | pagina 28