Vila, rd. - De feestelijke ouderavond voor ouders van jeugdspelers, trainers, jeugdleiders en anderen op 9 maart werd met 170 aanwezigen goed bezocht. Aan sfeer en gezelligheid ontbrak het niet mede dankzij het (mee)zingen, met Joop Leeuwendaal, de jolijt rond de loterij en de drukte op de dansvloer. Orlando Trustfull pakte met zijn mannen de titel ten koste van Feyenoord. Met een punt verschil werd die felbegeerde titel binnengehaald. De strijd om de Supercup tegen Feijenoord werd door de KNVB uit het programma geschrapt. De BI deed het weer uitstekend op het eigen AEGON Future Cup Toernooi maar verloor helaas in de finale van Anderlecht. Wel werd in de finale van de Jeugdcup gewonnen van FC Groningen. B2 Onder leiding van Frank Peereboom en teammanager Ruud Haarms wist de B2 aan het einde van het seizoen beslag te leggen op een zeer nette 2e plaats. De B2 mag spreken van een zeer goed seizoen. Het toernooi bij FC Twente wist de B2 te winnen. Cl Michel Kreek stopte als trainer van de Cl om aan de slag te gaan als coördinator middenbouw. Hij pakte het seizoen 201 I - 2012 met zijn spelers onder 15 alle prijzen die er waren te winnen. Dat resulteerde bij de aanvang van seizoen 2012-2013 in de wedstrijd om de Super cup. De van Sparta overgekomen trainer Peter van der Veen gaf meteen zijn visitekaartje af door Feyenoord met 2-1 te verslaan. Dit seizoen deed de Cl mee aan toernooien in binnen- en buitenland (België en Tsjechië). Het toernooi in België werd in een zinderende finale winnend afgesloten. De finale van de Jeugdcup tegen PSV werd met I -0 verloren. C2 De C2 kwam dit seizoen onder de vleugels van onze 'nieuwe' trainer Brian Tevreden. Eerder liep hij stage bij Ajax en werkte bij Almere City. Het elftal had aanvankelijk een moeilijke start, maar het lukte Brian Tevreden en teammanager John Busink het elftal op de rit te krijgen. Een derde plek in de eindstand bleek de hoogst haalbare plaats dit seizoen. De C2 deed mee aan één toernooi in het buitenland (Spanje) en aan drie toernooien in eigen land. Eén toernooi (sv Epe) werd door de C2 gewonnen. De Dl onder leiding van trainer CasimirWesterveld en teammanager Henk van Teunenbroek won net als de AIBI en CI vorig seizoen alle prijzen. Dit seizoen moesten zij helaas met wat minder genoegen nemen. Na AZ eindigde het elftal op de tweede plaats. Ook de Dl speelde weer een aantal prachtige toernooien in binnen- en buitenland. In de strijd om de Jeugdcup werd met 3-2 vanVolen- dam gewonnen. D2 De D2 met Dave Vos aan het roer, samen met de nieuwe teammana ger Mike Harman deed weer, net als in het vorig seizoen, een gooi naar een goed resultaat. Ze hielden het lang vol, maar in de eindfase kwam de D2 net iets tekort. Een zeer knap bevochten 2e plaats was uiteindelijk het hoogst haalbare resultaat. Bij de zes toernooien waaraan de D2 deelnam werd drie keer de finale behaald. Op het traditionele MIC - toernooi in Spanje werden Dave en zijn mannen in de halve finale met strafschoppen uitgescha keld.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2013 | | pagina 25