Bestuursraad De reünie van de Bordjesclub op 2 november vond dit jaar voor de 67ste keer plaats. Wie nog geen bordje had kreeg een 'Mijn Bordje'. Wim Schoevaart en André Kraan namen om gezondheidsredenen afscheid van het Comité Bordjesclub.Voorzitter Hennie Henrichs zette beide heren in het zonnetje. In het seizoen 201 2 - 2013 heeft de bestuursraad 21 keer vergaderd.Tijdens deze vergaderingen zijn onder meer de volgende besluiten genomen: Leden met meer dan vier seizoenkaarten worden voor de meer dere kaarten op de 002-tribune geplaatst; Personeel verkrijgt toegang tot de verenigingszaal in de ArenA; Ed Oudhuizen, John Droog, Henk Medic, Frank Eijken en Edwin van der Sar worden benoemd tot lid van Ajax. De overige voor gestelde kandidaten worden aangehouden, in afwachting van de herijking van het ledenbeleid; Het voorstel om nieuwe zalen in de ArenA te vernoemen naar steden waar door Ajax grote Europese prijzen zijn behaald, wordt aangenomen; Jimmy Guy is benoemd tot teammanager van de A2-junioren; Bij thuiswedstrijden voor de UEFA Champions League hebben drie leden van de bestuursraad dienst. Bij Europese uitwedstrijden gaan twee bestuursraadsleden mee terwijl bij een officiële lunch of diner twee leden van de bestuursraad aanschuiven; Er wordt geen differentiatie in lidmaatschap gehanteerd, wel wordt aandacht gegeven aan leden met sociaal/financiële pijnpunten; De ledenadministratie wordt in E-synergie ondergebracht en er zal een inhoudelijke update worden uitgevoerd; Het voorstel de bestuurskamer te verbouwen is akkoord; Op de Nieuwjaarsreceptie wordt de 'Vrijwilliger van het Jaar' bekendgemaakt, iemand die nog geen lid is maar dan als beloning tot lid wordt benoemd; Voortaan krijgen nieuwe leden een certificaat van lidmaatschap; De organisatie van de Bordjesclub valt in het nieuwe seizoen onder de Evenementencommissie; De heren Vink en Abraham worden bij hun afscheid als bestuurder van de ABA tot lid benoemd; De officiële ontvangst na de wedstrijden vindt vanaf december in de Amsterdam Zaal plaats; In deALV van 20 maart is het nieuwe ledenbeleid vastgesteld; Het voorstel de contributie voor het seizoen 2013 - 2014 niet te verhogen is akkoord; Ronald Pieloor zal namens de vereniging plaatsnemen in het nieuw op te richten orgaan Supportersraad; Het Beleidsplan Erfgoed is in overleg met de directie vastgesteld; In het seizoen zijn er twee gesprekken gevoerd met de directie. Afgesproken is de frequentie van dit overleg te verhogen naar drie keer per jaar; Peter Kalse wordt reserve teammanager; Vanwege de zeer beperkte beschikbaarheid van tribuneplaatsen wordt besloten geen dameskaarten aan werkende leden te verkopen; De complete selectie van de Ajax Vrouwen wordt tot werkend lid benoemd. 12 september 2012: Presentatie door Marleen Molenaar en Ed Engel- kes over het vrouwenvoetbal; 12 december 2012 Presentatie Comité Erfgoed door Thijs Lindeman; 20 maart 2013 Rondleiding adidas MiCoach Performance door Ed Lefeber enVosse de Boode 5 juni 2013 Presentatie ontwikkeling jeugdvoetbal door Wim Jonk en Frank Peereboom. Namens de bestuursraad, Ed Lefeber Er zijn vier algemene ledenvergade ringen gehouden met verschillende thema's:

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2013 | | pagina 13