Hennie Henrichs sprak op 6 januari op de Toekomst ruim 300 aanwezigen toe op de Nieuwjaarsreceptie. Hij overhandigde grensrechter André Herreveld 'Het Kistje' als eerbetoon aan alle vrijwilligers. Aan de bar kwam Dennis Blokker handen te kort. Men wenste elkaar een mooi jaar. LANDSKAMPIOEN 2012 - 2013 6 mei Mei 2013 4 mei: Michael Kinsbergen en Simone Freling leggen namens Ajax een krans bij het Olympisch Stadionter ere van de gevallen sporters. De Zaterdag 3 wordt op de Toekomst voor de tweede achtereenvolgende keer kampioen van de reserve eerste klasse A. 5 mei: Door een 5-0 winst, thuis op Willem II, wordt Ajax voor de 3e achtereenvolgende kampioen van Nederland en behaalt daarmee de 32ste landstitel in haar historie.Tijdens de huldiging worden Daley Blind en Viktor Fischer uitgeroe pen tot respectievelijk Ajacied en Talent van het Jaar. 6 mei: Op partyboot Oceon- diva in Amsterdam Noord vieren mede werkers, vrijwilligers en genodigden de 32ste landstitel met een groots kampi oensfeest. 8 mei: De FI (o/9) wint op de Toekomst met 9-1 van Sporting Marti- nus E2 en mag zich officieus kampioen noemen bij de E-pupillen (voorjaar) 2e klasse. 10 mei: Tijdens het trainers congres in Zwolle wordt Frank de Boer onderscheiden met de Rinus Michels Award als beste trainer in het afgelopen seizoen. I mei: De BI (o/l7) wordt op de Toekomst, na winst op Almere City (6-0), kampioen van Nederland. Op ons sportcomplex vindt het I lejany van der Veen Toernooi plaats voor D- en E-pupillen. 12 mei: Ajax sluit het seizoen af met een 0-2 over winning op FC Groningen. /5 mei: In aanwezigheid van de Ajax-selectie vindt op de Toekomst de finale plaats van Ajax StreetWise, het project van de Ajax Foundation en AEGON voor basisschoolkinderen. 18 mei: Naast de landstitel wint de BI ook de KNVB beker ten koste van FC Groningen/ Cambuur. In het Olympisch Stadion verovert de DI de KNVB beker ten koste vanVolendam. Bij het eenjarig bestaan van het vrouwenvoetbal bij Ajax verliezen de AjaxVrouwen thuis van PSV/Eindhoven. Na afloop ontvangen alle speelsters hun beloofde lidmaat schapscertificaat. 20 mei: In het toer nooi Copa Amsterdam eindigt de Al op de 6e plaats. 2 mei: Frank de Boer heeft met Ajax mondeling overeenstem ming bereikt over de verlenging van zijn contract tot en met 30 juni 2017. 22 mei: Als AEGON Ajax All Stars met onder meer Jari Litmanen vertrekt een speciaal veteranenteam onder leiding van Dick Schoenaker richting Hongkong voor deelname aan de'international Soccer Seven'. 25 mei: De Ajax Vrouwen verliezen hun laatste (uit)wedstrijd van het seizoen met 2-1 van ADO Den Haag en eindigen in de BeNe League op de 4e plaats. Juni 2013 4 juni: De KNVB bevestigt dat naast Jong PSV en Jong FC Twente ook Jong Ajax in het nieuwe seizoen zal uitkomen in de Jupiler League. Een flink aantal aanpassingen op ons sportcomplex zijn hierdoor noodzakelijk. Michell Dijks wordt tot en met 30 juni 2014 verhuurd aan sc Heerenveen. 5 juni: In aanwezigheid van 86 leden vindt op de Toekomst de tweede algemene ledenvergadering in 201 3 plaats. 6 juni: Ajax en JoëlVeltman hebben overeenstemming bereikt over een contractverlenging tot en met 30 juni 2017. 8 juni: In Jakarta maakt Jasper Cillessen zijn debuut in het Nederlands Elftal tijdens de vriendschappelijke interlandwedstrijd tegen Indonesië. 11 juni:Ter afsluiting van het seizoen werd tijdens de Schaaltjesavond (voorheen Vanenavond) B-junior Damon Mirani uitgeroepen tot Talent van het Jaar. 4 juni: Na al eerder aan Go Ahead Eagles te zijn verhuurd, heeft Ajax overeenstemming bereikt over de transfer van Xandro Schenk naar de club uit Deventer. 11 juni: Ajax zal in het volgende seizoen met de Al (o/19) deelnemen aan de UEFA Youth League. 2/ juni: Ryan Babel verruilt Ajax voor het Turkse Kasimpasa. 24 juni: De selectie van Frank de Boer begint op de Toekomst aan de voorbereiding op het seizoen 2013 - 2014. 28 juni: Frank de Boer en Hennie Spijkerman tekenen een nieuw contact tot en met 30 juni 2017. Tijn Middendorp

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2013 | | pagina 12