Scouting jeugdvoetbal Ondernemingsraad Buitenlandse deelneming Samenstelling ondernemingsraad Wouter van der Lei voorzitter Robin de Nooij vice-voorzitter Barbara Traanberg secretaris Johan Rietveld 2e secretaris Nadia Marhoum lid Cindy Nieves-Goerdat lid Mark Werkendam lid De ondernemingsraad in deze vorm is aangetreden per 8 november 2010. De zittingsduur voor de leden is drie jaar. 01-03-2012: Jeugdscouts actief tijdens de Talentendagen Bas Aertsen Arie Lindenbergh Chris Angel Edwin Maas Edwin Bakker Rob Mak Martin Been Herman Martens Louis Beukman Co Meijer Frans Bon Cor van de Meulen Herman Borman Freek Moinat André Brandenburgh Hans Nieuwenhuis Arni Brands John van Oevelen Mohammed Boussatta Danny Oudhuizen Freek Brinkman Cor Pafort Aad Burggraaf Ton Pennink Arnout Colijn Roel Plomp Ben van Daal Jos Pool Rens van Dinter Frank Post John Ditewig Entaz Rascic John Droog Herman Renting Wim Drullman Jaap Roest Han Eshuijs Onno Romeijn Guido Friedrich Henny van Santen Jan Gieltjes Theo van Santen André Gorel Jimmy Schinkel Jan Gorter Constantijn Schouten Cas Harms Rob Speijer Lex van der Horst Rob Stol Dick van Heijningen Ruud Stroet Maurice Idema Mare Stuut Ronald de Jong LeoTelleman Fred Kanne Gerrit v.d.Vinden Theep Klaver Patrick Voornhout Hein Kleine Frans Viveen Jan Klouwer DickWahl Henk Kool Ferry van der Wal Kees Koot Robert van der Weide Rob Koperdraat Cor de Wit Piet van der Kuil Pascal de Wit Jan van der Lee Sjoerd Woudenberg George van der Leeden Theo Zandvliet Ajax Cape Town AFC AJAX NV heeft een meerderheidsbelang van 51 van de aande len in voetbalclub Ajax Cape Town te Kaapstad. 07-04-2012: De B/ van Ajax Cape Town bij hetAEGON Future Cup Toernooi

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2012 | | pagina 57