Overige commissies en vrijwilligers 31 Redactie Ajax Clubnieuws Financiële commissie De redactie is het weer gelukt in het afgelopen seizoen het Ajax Clubnieuws zes keer te laten verschijnen, vijf keer in zwart/wit en één keer in kleur: onze 50ste editie in juni 2012, na de start in januari 2004. Die kleuren zullen structureel blijven, evenals de twaalf pagina's in plaats van gebruikelijke acht, in een wat modernere lay-out, en.. niet zes maar zeven keer per kalenderjaar. Vooral de uitbreiding van het aantal pagina's gaf de redactie nieuwe mogelijkheden meer aandacht aan bestaande onderwerpen te geven alsmede aan minder belichte onderwerpen als Lucky Ajax, de Ajax Foundation en, vooral in het nieuwe seizoen, het Ajax-vrouwenvoetbal. Roger van Boxtel (tlm 22-/2-20/ 1) Hein Blocks Ron Oudendijk Kees Timman Leo van Wijk (t/m 22-12-2011) (tlm 22-12-2011) (tlm 22-12-2011) (t/m 22-12-2011) Met het opheffen van de ledenraad per 22-12-2011 houdt tevens de Financiële commissie op te bestaan. Samenstelling toernooicommissie Binnen de redactie namen we in april 2012 afscheid van Jaap Eller- broek, mede-oprichter van het huidige Ajax Clubnieuws. Na tien jaar trouwe dienst vond hij het welletjes. Jaap, dank voor alles! We prijzen ons gelukkig met de komst van Jan Buskermolen bij de redactie. Na het aantreden van de bestuursraad in januari 2012 konden we Hennie Henrichs begroeten als nieuwe medewerker voor de rubriek Van de voorzitter. Columnist Klaas Vos moest om gezondheidsredenen even gas terugnemen. Menno Pot was zo vriendelijk als columnist zich beschikbaar te stellen als vaste medewerker. Dat deed ook Mathijs Slaakweg namens de Ajax Foundation. Wie stelden zich als 'slachtoffer' beschikbaar voor een interview? Voor Wie is Wie waren Eefje Schep, René Zegerius, Paula Heersping, Marcus Keane, Dennis Blokker en Jan Tusschenbroek de klos.Voor de rubriek Hoe is het met, dat later overging in Het Ajax-gevoel van, waren Bennie Muller, Ger van Mourik, Dick Schoenaker, Marciano Vink, Sjaak Swart en Piet van der Kuil de pineut.Voor wat grotere interviews stelden zich Sjaak Swart, Frank de Boer, Jan Buskermolen, Henk Markerink, Hennie Henrichs enTijn Middendorp beschikbaar. De redactie bedankt iedereen die, op wat voor manier dan ook, heeft bijgedragen en meegewerkt aan het Ajax Clubnieuws. Tijn Middendorp Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws Tijn Middendorp, eindredacteur Jan Buskermolen (per 24-05-2012) Jaap Ellerbroek (t/m 16- 04- 2012) Yuri van Eijden Jan-Matthijs Harderwijk Ed Lefeber Overige vrijwilligers Ankie de Groot omroep/bediening scorebord de Toekomst Ric van der Zwet omroep/bediening scorebord de Toekomst Fred Schijffers materiaalman Jong Ajax Jan van Tusschenbroek ondersteuning kleedkamers de Toekomst Hans Bijvank Jeroen van Hoesel Ben Kraanen Ed Lefeber FlorisThoolen Samenstelling Commissie Bordjesclub Hennie Henrichs, voorzitter André Kraan Wim Schoevaart Arbitrage de Toekomst Algemeen coördinator B. Kraanen Scheidsrechters: Henk Bakker Michael Bus Tom van Eijdsen Rutger Koopmans Kees Makkine Klaas Wijbrandy Zaterdag 2 Zaterdag Veteranen Pupillen Zaterdag 3 Zaterdag Veteranen Assistent scheidsrechters: Al Luuk Kronenberg A2 Martijn Kuit BI Jeroen Koene (zaterdag) - Peter Bosschieter (zondag) B2 André Herreveld Cl Ron Robijn C2 DonnyTurk Dl Willem Engelander D2 Peter Schenk - EvertVerbrugge (res.) Zaterdag I Stefan Tulleners Zaterdag 2 Ali Sultan Zaterdag 3 Jan van Oevelen Zaterdag Veteranen J°°P de Vries

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2012 | | pagina 56