Technische staf
Frank de Boer
Dennis Bergkamp
Danny Blind
Hennie Spijkerman
David Endt
Herman Pinkster
Carlo L'Ami
René Stam
René Wormhoudt
Ronald Mijzen
Jan Willem Teunissen
Gery Vink
John Bosman
Video analyse
Michele Santoni
Pieter Morel
Mare Gosselink
Thomas Waanders
Hoofdtrainer/Coach Betaald Voetbal
A-selectie
Assistent coach Technisch Hart
Assistent manager (tot 01-07-2012)
Assistent coach
Teammanager
Spelersbegeleiding
Keeperstrainer
Keeperstrainer
Multi Skills (tot 01-07-2012)
Movementtrainer
Movementtrainer
Trainer/Coach Jong Ajax
Assistent trainer Jong Ajax
Videoanalist
Assistent Videoanalist
Oproepkracht tracking system
Oproepkracht tracking system
Dave Vos
Trainer D2
Peter van der Hengst
Trainer E1
Joost van Dam
Trainer E2
Alex Geernaert
Trainer E3
Dennis de Haan
Trainer F1
Marco Ruitenbeek
Trainer Senioren
Dennis van der Wal
Trainer Senioren
Bart Logchies
Trainer Senioren
Joey van Leijenhorst
Trainer Senioren (tot 01-07-2012)
Jan Buskermolen
Trainer Ajax Veteranen
Scouting
Hans van der Zee
Hoofd scouting BVO
Barbara Traanberg
Secretaresse Scouting/Technische Zaken
Henny de Regt
Coördinator
Fred Arroyo
Coördinator
Jan de Koning
Scout
Gerrie Mühren
Scout
René Moonen
Scout
Roy Wesseling
Scout
Tonny Bruins Slot
Scout
Ruben Schinkel
Scout (oproepkracht)
Jeugdopleiding de Toekomst
Medische staf
Wim Jonk
Ruben Jongkind (niet in dienst)
Edmond Claus
Mark van der Walle
Lambert Rochiteau
Lydia Fritz
Bas Aertsen
Coen Jonkerman
Heini Otto
Bryan Roy
Michel Hordijk
Robin Pronk
Gerrit Panhuis
Serge van der Ban
Ronald Joorse (niet in dienst)
Fred Grim
Ronald de Boer
Dean Gorré
Said Ouaali
Orlando Trustfull
Yannis Anastasiou
Michel Kreek
Brian Tevreden
Frank Peereboom
Casimir Westerveld
Hoofd Jeugdopleiding Technisch Hart
Looptrainer Technisch Hart
Coördinator (tot 01-11-2011)
Stagiair (per 01-03-2011)
Stagiair (08-09-2011 I 31-01-2012)
Manager Operations Management
Teamlid Operations Management
(per 21-02-2012)
Teamlid Operations Management
(per 21-02-2012)
Teamlid Operations Management
Individueel trainer
Coördinator Onderbouw
Jeugdtrainer (tot 01-10-2011)
Keeperstrainer
Keeperstrainer
Movementtrainer
Trainer Al
Assistent trainer AI
Trainer A2 (tot 01-02-2012)
Trainer A2 (per 20-02-2012)
Trainer BI
Trainer 82 (01-01-2011 I 30-06-2012)
Trainer Cl Coördinator Middenbouw
Assistent trainer CI
Trainer C2
Trainer DI
Edwin Goedhart
Niels Wijne (niet in dienst)
Gavin Benjafield
Rick Menick
Piet Bon (niet in dienst)
Rob Koster (niet in dienst)
Jacqueline Kuperus (niet in
Pim van Dord
Frank van Deursen
Peter Hoogland
Mark Rekers
Erna Spil
Merel Lankreijer
Mohammed Oumouh
Bastiaan Brüning
Thomas Hamersma
Robert Jan Ravensbergen
Ralph van der Horst
Jos Kortekaas
Katherine Mankelow
Vosse de Boode
Hoofd Medische Staf (tot 01-07-2012)
Clubarts (tot 01-07-2012)
Manager Physical Performance
(per 18-06-2012)
Manager Physical Development
(per 01-06-2012)
Huisarts (tot 01-07-2012)
Masseur (tot 01-07-2012)
dienst) Diëtiste (tot 01-07-2012)
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut
Hoofd Fysiotherapie Jeugdopleiding
(tot 01-07-2012)
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut
Fysiotherapeut (per 11-06-2012)
Fysiotherapeut (tot 01-07-2012)
Fysiotherapeut (oproepkracht)
Inspanningsfysioloog (per 01-01-2012