Media Images
Mark van Leest
Manager
Michel Sleutelberg
Hoofdredacteur Ajax Uitgeverij
Ronald Jonges
Redacteur TV verslaggever
Louis van deVuurst
Fotograaf Beeldbankredacteur
Gabriel van Gastel
Coördinator Nieuwe Media
Monique Janse
Redacteur
Daan Germans
Redacteur Coördinator Content
Nadia Marhoum
Social Media Redacteur
Rudolph Hülsenbeck
Producent Ajax TV
Erol Elman
Sr Verslaggever Ajax TV
Bregje Wouters
Verslaggever Ajax TV
Cas de Jong
Oproepkracht Ajax Radio
(tot 01-12-2011)
Pim Overbeeke
Oproepkracht Ajax Radio
(tot 01-12-2011)
Roman Oudolf
Stagiair (11-07-2011 09-08-2011)
Rick Boekei
Stagiair (per 02-02-2012)
Joost Beitler
Stagiair (14-02-2012 1 02-06-2012)
Mike Bout
Stagiair (22-08-2011 22-02-2012)
Martijn Deenen
Stagiair (01-09-2011 101-02-2012
Rody Hofkamp
Stagiair (tot 15-07-2011)
Gijs Uilenbroek
Stagiair (per 25-06-2012
Facilitair Bedrijf Preventiezaken
Richard Wilhelm
Manager
Roël Kisoor
Assistent Manager
Marco van Galen
Medewerker Preventie Facilitaire Zaken
Adèle Mackay
Medewerkster
Conny Tiggeler
Medewerkster
Joke Bosch
Medewerkster
Maria Enthoven
Medewerkster
Remon Cobussen
Medewerker (tot 01-02-2012)
Randy Ruyzenaars
Medewerker
Dik de Jong
Medewerker (tot 01-12-2011)
Carlos Brown
Medewerker
Thomas Bridgewater
Medewerker (tot 01-12-2011)
Ben Kraanen
Medewerker
Randy Comvalius
Medewerker (per 05-03-2012)
Ben Tuinman
Medewerker (per 01 -04-2012)
Grasteam
René Enthoven
Manager Grasteam
Albert Kramer
Terreinmedewerker (per 01-06-2012)
Frank de Meij
Terreinmedewerker (per 01-06-2012)
Public Relations Ajax Foundation
Spelershome
Simone Freling
Ineke Gielen
Matthijs Siaakweg
Eelco Biersteker
Leon Koenen
Pieter van Hees
Nine van der Rotte
Manager
Medewerkster
Medewerker (per 01-01-2012)
Stagiair (tot 01-09-2011)
Stagiair (01-08-2011 01-03-2012)
Stagiair (19-09-2011 31-05-2012)
Oproepkracht (per 01-08-2011)
Paula Heersping
Els Schuuring
Marja Mello
Nelly de Groot
José Mijnen
Mikki van Diepen
Jesse van Diepen
Manager
Plv. Manager
Medewerkster
Medewerkster
Medewerkster
Oproepkracht
Oproepkracht (per 24-06-2012)
Studiebegeleiding Horeca De Toekomst
Ger Boer (gedetacheerd)
Coördinator
Dennis Blokker
Manager
Natasja Beemsterboer
Docent
Anja van Bodegraven
Medewerkster
Geert van Bergen
Docent
Barbara Fellinga
Medewerkster
Pieter van der Hoorn
Docent
Lynn Heuvel
Medewerkster
Sasa de Jong
Docent
Laura Knollenburg
Medewerkster
Ron Klaver
Docent
Michael Scholte
Medewerkster (per 15-03-2012)
Harry Poelgeest
Docent
Hans Koggink
Medewerker (tot 01-04-2012)
Lucas Scheijgrond
Docent
René de Groot
Kok
Kees Stokhof
Docent
Michael Stuurman
Kok (tot 01-07-2012)
Loek Verhaar
Docent
Sabrina Schouten
Oproepkracht
Antje van der Wal
Docent
Brigitte Brandenburg
Oproepkracht
Amber Walstra
Docent
Laura Alosery
Oproepkracht
Marie Catrie van der Weegen
Docent
Barbara Marcario
Docent
Tamara Knol
Docent