Overledenen IE Henk Buskermolen Cees de Wolf Overleden op 27 maart 2012 In de oorlogsjaren 1942 - 1944 ging Henk bij Ajax voetballen. Na nog even bij WGA te hebben gespeeld lonkte het trainersvak. Op voorspraak van Rinus Michels begon hij bij Ajax als trainer van Ajax 3, A2, BIC2 en C3. Daarna volgden nog wat andere clubs waarna hij het in 1990 welletjes vond. Tot Hennie Henrichs hem verzocht de zaterdagamateurs te gaan trainen.Vele jaren heeft Henk als 'bondscoach' en 'kampioenenmaker' de Veteranen getraind tot hij in 2005 op 80-jarige leeftijd het stokje overdroeg aan zoon Jan. Henk Buskermolen is 87 jaar geworden. Overleden op 22 juli 201 I Als voormalig eerste elftalspeler zal zijn naam voor altijd verbonden blijven aan de mistwedstrijd Ajax - Liverpool (5-1) op 7 december 1966 in het Olympisch Stadion. Als vervanger van Piet Keizer scoorde de toen 19-jarige linksbuiten al in de 2e minuut de eerste goal uit een voorzet van Henk Groot. Na Ajax speelde hij nog voor Dallas Tornados in Amerika, Haarlem, Blauw Wit en KV Mechelen. Hij beëindigde zijn voetballoopbaan waar die ooit begonnen was, bij Purmersteijn. Cees de Wolf is 65 jaar geworden. De heer J.D. (Jan) Meijer Overleden op 25 februari 2012 Jan was lid van Ajax vanaf de jaren '60, en stond bekend als een verdienstelijk voetballer, eerst bij Amsterdam West Vooruit, en later het amateurvoetbal bij Ajax. Hij bezocht trouw de algemene ledenvergaderingen en was nauw betrokken bij de begeleiding en scouting van de Ajax-jeugd. Jan Meijer is 72 jaar geworden. De heer D.O (Otto) Been Overleden op 8 november 201 I Otto werd lid van Ajax op I juli 1943. Als voetballer speelde hij onder meer in de Al met Hans Boskamp en Ger van Mourik. Na zijn actieve periode bleef hij lid en supporter. In de laatste jaren van zijn leven was hij afhankelijk van rollator en scootmobiel. Otto Been is 80 jaar geworden.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2012 | | pagina 32