Lucky Ajax Lucky Ajax begon het jaar 2012 op 20 januari met een fantastisch feest in Hotel Huis ter Duin in Noordwijk, waar we ons 20-jarig jubi- leum vierden, in aanwezigheid van de fantastische band Sonny's Inc. De 190 genodigden, onder wie veel jonge Lucky Ajax-leden, waren niet van de dansvloer af te slaan. Ook dit jaar heeft Lucky Ajax op uitnodiging veertien wedstrijden gespeeld, van Oost Capelle tot Groningen. Geen wedstrijd ging verloren en Ajax werd weer op een positieve manier vertegenwoor digd door heel Nederland. Een wedstrijd die er uitsprong was tegen Oud Feyenoord in Woerden op 13 april 2012, door ons met 5-3 gewonnen, en bezocht door ongeveer 3500 toeschouwers. beste voorstoppers van Nederland, met een geweldige traptechniek. Mickey is door Frank de Boer in het nieuwe seizoen al bij de selectie gehaald. Ronald de Boer is dit jaar toegetreden tot het bestuur van Lucky Ajax, waar wij erg blij mee zijn. Daarnaast is Edwin van der Sar lid van Lucky Ajax geworden, zodat we nu 89 leden hebben. Het jaarlijkse golftoernooi was in mei wederom een succes. Sponsors en oud-spelers hadden op golfbaan De Hoge Dijk in Amsterdam Zuid oost een heel gezellige dag.Veel herinneringen werden die dag opge haald. Tijdens de Vanenavond op 15 juni 2012 heeft Lucky Ajax wederom de meest waardevolle jeugdspeler van het afgelopen seizoen gekozen: Mickey van der Hart, kleinzoon van Cor van der Hart, een van de Bestuur Theo van Duivenbode voorzitter Werner Schaaphok penningmeester Sjaak Swart lid Dick Schoenaker lid Ronald de Boer lid Voor meer informatie over Lucky Ajax en de wedstrijden die gespeeld zijn en nog zullen gaan plaatsvinden, kunt u terecht op de website www.degoeieouwetijd.nl.Veel dank gaat uit naar naar Rodger Lahr en zijn collega's, die ervoor zorgen, dat de website up-to-date blijft. Dank gaat er ook naar Lydia van der Moot, die alle werkzaamheden voor Lucky Ajax uitvoert. Natuurlijk mogen we Sjaak Swart niet vergeten, als altijd de drijvende kracht bij alle wedstrijden die Lucky Ajax elk jaar speelt. Bestuur Lucky Ajax DO ■den. De algemene ledenvergadering van 20 maart stond voor een belangrijk deel in het teken van de invulling van twee vacatures in de bestuursraad. Kandidaten Maarten Oldenhof en Ronald Pieloor werden door de leden in meerderheid gekozen, zodat aan de beoogde zeven leden van de bestuursraad was voldaan.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2012 | | pagina 25