Zaterdag 3 Zaterdag Veteranen Op de I 12e verjaardag van onze club, 18 maart, was voor onze leden een brunch georganiseerd, gekoppeld aan het volgen, via grote tv-schermen, van ADO Den Haag - Ajax. Het aangename en nuttige werd goed met elkaar verenigd. Helemaal toen tussen alle lekkernijen er tot driemaal toe gejuichd kon worden, Voor de Zaterdag 3 is het bijna een gewoonte elk jaar weer kampioen te wor den. Na een jaar dit niet te hebben gereali seerd, was het dit jaar toch wel weer een uitdaging voor de mannen. Dat het uitein delijk niet zonder slag of stoot ging was al snel duidelijk. Het team werd dit seizoen veel geplaagd door vaak langdurig gebles seerde spelers. Het was dan ook geen overbodige luxe dat het team aan het begin van het seizoen werd versterkt met een aantal 'bekende gezichten' vanuit hun Ajax - achtergrond. Aan het einde van de reguliere competitie eindigde de Zater dag 3 gelijk in punten met Breukelen 2 en was een beslissingswedstrijd op neutraal terrein een feit. Deze zinderende wed strijd werd met 0-1 gewonnen, waarna de bloemen konden worden uitgedeeld. Het kampioenschap was een feit. De veteranen hebben zich voor de start van dit seizoen aardig geroerd op de transfermarkt. Na vorig seizoen te hebben afgesloten zonder 'Schaal' was de technische staf het er over eens dat er toch iets moest gaan gebeuren aan versterking. Het was aan het begin van het seizoen nog een beetje zoeken van wege het inpassen van nieuwe spelers, maar bij de eerste wedstrijden werd geen punt verloren. Dit wisten de Vetera nen in het verdere verloop van de com petitie vast te houden zodat het elftal voor het tweede jaar op rij tegen de veteranen bij ZOB kampioen kon wor den.Wat een jaar geleden niet was gelukt, lukte nu wel, met als gevolg dat er bij de veteranen een welverdiend ongeslagen kampioenschap kon worden bijgeschre ven. Om met de woorden van de trainer af te sluiten:'kampioen worden is een geweldig gevoel, het verveelt nooit' Marjon van Nielen

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2012 | | pagina 24