Zaterdag-seniorenvoetbal f&iyis\V BBBSSB In de week van 27 februari vonden weer de traditionele talentendagen plaats. Ruim 1000 voetballertjes verzamelden zich in diverse sessies op de Toekomst om op het veld te schitteren onder de ogen van de scouts. Elk spelertje hoopt natuurlijk te horen te krijgen te mogen terugkomen voor nog een optreden. Zaterdag I Na twee seizoenen op rij in de Ie klasse van het zaterdagvoetbal te hebben gespeeld, werd het voor de Zaterdag I tijd om in dit seizoen eindelijk weer eens te promoveren naar de hoofdklasse. Deze uitdaging, met de nieuwe hoofdtrainer Bart Logchies en versterking in de selec tie, gingen de mannen het seizoen met vol vertrouwen tegemoet. Na een sterke voorbereiding ging het elftal voortvarend van start. In de thuiswedstrijden werd het volle puntenaantal gepakt, maar in de uit wedstrijden had de Zaterdag I moeite om de volle winst te pakken. In de slotfase van het seizoen hebben ze het zich nog even onnodig moeilijk gemaakt, maar uiteinde lijk kon in de laatste wedstrijd van de competitie de champagne knallen en was het kampioenschap en promotie naar de hoofdklasse een feit. Zaterdag 2 Voor de Zaterdag 2 was het seizoen een heel nieuw begin. Er werd als een selectie getraind samen met de Zaterdag l,om zo een ieder naar een hoger niveau te tillen. Na twee seizoenen in de onderste regio nen van de reserve hoofdklasse te hebben meegedraaid, begon de nieuwe aanpak al snel vruchten af te werpen en werd er met grote cijfers gewonnen. Dit heeft het team weten vast te houden tot aan het einde van het seizoen met als resultaat: ongeslagen kampioen. Daarnaast wist de Zaterdag 2 de finale te bereiken om het kampioenschap van Nederland in de reserve hoofdklasse tegen de collega's van de reserve zondag hoofdklasse, Westlan- dia. Die strijd ging in Naaldwijk helaas ver loren. Uiteindelijk werd de Zaterdag 2 wel 'officieus' algeheel kampioen van de zater dag reserve hoofdklasse.

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2012 | | pagina 23