Jeugdvoetbal m Op 20 januari vierde Lucky Ajax, met Theo van Duivenbode als voorzitter, haar 20ste verjaardag in Huis ter Duin in Noordwijk. Ronald de Boer was het nieuwe bestuurslid. Opvallend was de aanwezigheid van Jan Mulder (twintig jaar geleden medeoprichter van Lucky Ajax) en ex- doelman Edwin van der Sar. Dat Ajax nog steeds een van de beste jeugdopleidingen van Europa heeft, bewijzen de ongekende successen van het afgelopen seizoen. Maar liefst vier elftallen werden kampioen van Nederland. De AIBI Cl en Dl wisten de hoogst haalbare prijs binnen te halen.Verder vielen er meerdere kampioenschappen te vieren, en er waren enige mooie toernooiresultaten. Al De Al onder leiding van Fred Grim en zijn assistent Ronald de Boer sloot een zwaar seizoen af met het kampioenschap van Nederland, op vier punten afstand van Feyenoord.Als rode draad liepen door het seizoen heen de prestigieuze NextGen Series, een zwaar internatio naal jeugdtoernooi met leeftijdsgenoten van grote clubs in Europa. Onze Al heeft daarin zeer goed gepresteerd, met alleen verlies in de finale na strafschoppen van Inter Milan. Een prachtig resultaat en, zoals trainer Fred Grim opmerkte, een mooie ervaring voor de spe lers rijker. Op de toernooien in Nederland was de 2e plaats op het inmiddels klassieke toernooi van v.v.Terborg de hoogste klassering. A2 De A2 had het zwaar in een competitie met 2e jaars A-junioren.Tot aan de winterstop stond Dean Gorré aan het roer, maar hij verkaste naar Schotland om als trainer aan de slag te gaan bij de Schotse voet balbond. Wim Jonk nam de honneurs tijdelijk waar totdat Said Ouaali werd losgeweekt van Marken en hij de nieuwe trainer van de A2 werd. Na een zwaar seizoen werd er uiteindelijk beslag gelegd op de zesde plek. Op het ODIN-toernooi werd een zesde plaats bereikt. BI OrlandoTrustfull, voor het eerst dit seizoen trainer van de BI,zette meteen de toon door zijn elftal naar het landskampioenschap te leid den. Met een minieme voorsprong van slechts één punt werd het kampioenschap binnengehaald ten koste van Heerenveen/Emmen. De BI deed mee aan vier prachtige toernooien,onder andere in Qatar en de Oekraïne. Op het inmiddels traditionele AEGON Future Cup Toernooi werd de eerste plaats bereikt. 14-03-2012: Liverpool AI - Ajax Al halve finale Next Gen Series iisrif

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2012 | | pagina 20