AJAX Parkeer- en kassacommissie de Toekomst Redactie Ajax Clubnieuws Gezien het feit dat gedurende het seizoen de werkzaamheden van de commissie zijn verruimd met toernooien en andere activiteiten, is de commissie uitgebreid met twee jonge assistenten t.w. Mikey Borman en Giovanni Zegerius. Zij worden ingezet indien het werk een langere periode achtereen betreft. Het wordt door de commissie als nuttig ervaren, ook binnen de evenementen als de eerste training van ons eerste elftal en de AEGON Future Cup, ingezet te kunnen worden. De commissieleden hebben aangegeven ook in het nieuwe seizoen beschikbaar te zijn. Ondanks de bij de meesten bereikte hoge leeftijd is niemand van plan te verzaken. Allen zijn tevreden over de sfeer en de samenwerking binnen de vereniging. René Zegerius, voorzitter Samenstelling Parkeer- en kassacommissie de Toekomst Marinus Kroezen Freek Moinat Jan Meijer Jan Nieberg Nelis Snijder Jan van Tussenbroek Willem Wassenaar René Zegerius, voorzitter Ondanks alle emoties en gedoe binnen de club verscheen het Ajax Clubnieuws dit seizoen zes keer, regulier, op tijd en zo actueel moge lijk. Dat vereiste soms enige improvisatie bij redactie, vormgever, drukker en medewerkers, maar dankzij een gezamenlijke inspanning lukte alles wonderwel. Nieuw in het afgelopen seizoen was de rubriek 'Hoe is het met..?', verzorgd door Ronald Jonges die zich als vaste medewerker aansloot en bij wie oud-spelers Richard Witschge, Ronald Spelbos.John Bosman, Wim Suurbier en Ruud Geels zijn eerste 'slachtoffers' werden. Het 'Dagboek van...' werd bijgehouden door Edwin Goedhart, Joop Krant, Henri van der Aat, Siem de Jong, Floris Thoolen en Ger Boer terwijl voor 'Wie is wie' Iris Pello, Martin Hansen, Ger Boer,Yuri van Eijden en Cees Vervoorn zich beschikbaar stelden. Geïnterviewd werden onder meer Jan Fleijsman, Jur Ronner, Hennie Spijkerman, Edwin Goedhart en Dick de Groot. De redactie dankt iedereen die in het afgelopen seizoen, op wat voor manier dan ook, heeft meegewerkt aan de tot stand komen van het Ajax Clubnieuws. Tijn Middendorp Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws Tijn Middendorp, eindredacteur jaap Ellerbroek Ed Lefeber Jan-Matthijs Harderwijk Yuri van Eijden AJAX JAARVERSLAG I JULI 2010 - 30 JUNI 20 1 I

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2011 | | pagina 55