Lucky Ajax Van de nieuwe leden voor de Ajax Academy Club was in december Nando Rafael de eerste die zijn certificaat ontving van Cor van Eijden. In januari volgden Bobby Gehring, Soufan Daafi.Joey Klare, Brian Vink,Tom Kalkhuis, Karim Bridji, Serge van den Ban, Jeffrey Sneijder, Leandro Resida en Milano Koenders. AJAX JAARVERSLAG I JULI 2010 - 30 JUNI 20 1 I Bestuur Theo van Duivenbode Werner Schaaphok Sjaak Swart Dick Schoenaker penningmeester lid lid Opgericht op I december 1992, is het volgend jaar twintig jaar gele den dat Lucky Ajax van start ging onder het toenmalig bestuur bestaande uit Piet Keizer, Dick Schoenaker, Sjaak Swart, Jan Mulder en Werner Schaaphok. Later isTheo de Groot voorzitter geworden. Na 15 jaar deze functie voortreffelijk te hebben uitgevoerd, werd de voorzittershamer in november 2010 overhandigd aan zijn opvolger,Theo van Duivenbode. Om lid te kunnen worden van Lucky Ajax moet je, via een bepaalde telling, in principe 100 punten hebben verzameld.Alle leden van Lucky Ajax zijn tevens lid van de vereniging Ajax. Een van de doelstellingen is het bevorderen van de onderlinge band door onder meer het organi seren van diverse sociale activiteiten, de organisatie van een Nieuw jaarsfeest, promotiewedstrijden spelen met vaak prominente oud voetballers, elk jaar een golftoernooi organiseren voor leden van de vereniging en het bevorderen en onderhouden van de contacten met Ajax.Tenslotte is er veel voetbalkennis aanwezig. Lucky Ajax telt momenteel 88 leden. Helaas zijn ons in 201 I Hans Boskamp en Henk Elzer ontvallen, Lucky Ajax-leden van het eerste uur. In het afgelopen seizoen hebben de volgende activiteiten plaats gevonden: - In januari de Nieuwjaarsreceptie in Huis ter Duin met 190 gasten, onder wie veel oud-spelers en trainers; - In mei het jaarlijkse golftoernooi van oud-spelers met sponsors; - Door het jaar heen heeft Lucky Ajax negen van de dertien wed strijden gespeeld, waarvan één verloren en een gemiste strafschop; - In juni werd tijdens de Vanenavond de Sjaak SwartTrofee uitgereikt aan Davy Klaassen als meest waardevolle jeugdspeler. U ziet, na bijna 20 jaar is Lucky Ajax nog steeds een bruisende vereni ging- In het nieuwe seizoen is met hoofdsponsor AEGON afgesproken dat Lucky Ajax twee wedstrijden zal gaan spelen, door de hoofdsponsor nader te bepalen. Bovendien zal AEGON wederom betrokken zijn bij de nieuwe reünie van oud-spelers, zoals die in 2010 zo succesvol heeft plaatsgevonden. Daarnaast hoopt het bestuur dat in januari 2012 veel jonge oud spelers, die lid van Lucky Ajax zijn, de weg naar het nieuwjaarsfeest in Huis ter Duin weten te vinden. Dit jaar zijn de nieuwe leden: Sjaak Brokx, Kiki Musampa,Thijs Lindeman, Nordin Wooter en Richard Witschge. Dank gaat uit naar Lydia van der Moot voor al haar werkzaamheden voor Lucky Ajax, naar Rodger Lahr en George Sweijen voor hun werkzaamheden als vrijwilligers aan de website van Lucky Ajax (www.degoeieouwetijd.nl) die zij met veel passie verzorgen, en de sponsors, zonder wie Lucky Ajax het financieel een stuk moeilijker zou hebben. Bestuur Lucky Ajax

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2011 | | pagina 25