f mm 29 mei:AI winnaar van Copa Amsterdam. De D2, ja hoe kan het ook eigenlijk anders, werd weer kampioen. Heini Otto en Dennis Bergkamp leidden dit getalenteerde elftal naar deze hoofdprijs. Dennis schoof na de winterstop door naar de Al.Verder nam het elftal deel aan zeven toernooien, waarvan twee internationaal.Tweemaal werd de eerste plaats behaald en tweemaal werd in de finale verloren. Met Alex Geernaert als nieuwe trainer aan het roer, kwam de EI in de competitie niet verder dan een vierde plaats. Het elftal verscheen op zeven toernooien, waarvan één in Tsjechië en één op Mallorca. In totaal pakte de El tweemaal de eerste plek. De E2 met Peter van der Hengst als verantwoordelijke man, speelt in een 9:9 competitie en wist in de derde fase kampioen te worden. Er werden vijf toernooien gespeeld waar Peter en zijn talenten twee keer de eerste plaats wisten te veroveren. Op het inmiddels bekende Mundialito toernooi in Portugal werd de finale verloren. Ook Joost van Dam is een nieuwe naam binnen de jeugdopleiding. Joost heeft zich dit seizoen ontfermd over de bijna jongste dapp're strijders van de opleiding, de E3. Een verdienstelijke tweede plaats achter de tweedejaars van Elinkwijk mag een goed resultaat worden genoemd. Zes toernooien werden er gespeeld, waarvan één toernooi een eerste plaats opleverde. AJAX JAARVERSLAG I JULI 2010 - 30 JUNI 201 I m «nul Direct na het onverwachte vertrek van Martin Jol werd Frank de Boer tot de winterstop aangesteld als interim-hoofdcoach om de club uit tegen AC Milan naar de Europa League te loodsen. Het werd een groot succes met goed spel en mooie doelpunten van Demy de Zeeuw en Toby Alderwe.reld

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2011 | | pagina 21