Jeugdvoetbal De AIhet vlaggenschip van de jeugdopleiding, werd met een straat lengte voorsprong kampioen. Een prachtig resultaat. De weg naar het kampioenschap was tot aan de winterstop geplaveid door Frank de Boer en Bob de Klerk. Na het vertrek van Martin Jol kwamen er trai nerswisselingen. Frank werd coach van het eerste elftal. Bob vertrok met Aron Winter naar Canada. De Al werd overgenomen door Fred Grim en Dennis Bergkamp. Op de traditionele toernooien waar de Al acte de presence gaf, wer den zeer goede resultaten behaald met als hoogtepunt een eerste plaats op het Copa Amsterdam en het behalen van de Supercup door een 1-2 winst op Feyenoord. Ook bij de A2,tot aan de winterstop onder leiding van GeryVink, werd stuivertje gewisseld. Gery kreeg de beloften onder zijn hoede en het elftal werd naar een kampioenschap geleid door'good old' Dick de Groot en zijn staf. Onder de bezielende leiding van Robin Pronk moest de BI dit sei zoen genoegen nemen met een tweede plek achter Feyenoord/ Excelsior. Op het voor de tweede keer door hoofdsponsor AEGON georganiseerde AEGON Future Cup toernooi werd in de finale verloren van Anderlecht, maar na de eerste plek van vorig jaar was dit toch weer een uitstekende prestatie van Robin en zijn mannen. De B2 met Edmond Claus deed het dit seizoen beter dan het seizoen daarvoor. Uiteindelijk werd een vierde plek behaald met wisselende resultaten. Op het toernooi van RKSV Blerick werd een prima eerste plek gehaald. Met een compleet nieuwe staf, bestaande uit Michel Kreek en Martin Wiggemansen, kwam de C I op het laatst net wat punten tekort om het kampioenschap binnen te halen. Uiteraard was het team weer, zoals al vele jaren, te gast op het fan tastische Premier League toernooi in Engeland en wist daar een verdienstelijke vierde plaats te behalen. Het elftal speelde verder verschillende toernooien, waarvan het toernooi bijVW inVenlo werd gewonnen. De C2 bereikte dit seizoen een derde plek in de competitie. Dit gebeurde onder toezicht van een nieuwe trainer binnen de Ajax opleiding, Orlando Trustfull. Er werd deelgenomen aan maar liefst drie internationale toernooien, met een derde plek als hoogste klassering. Onder leiding van Casimir Westerveld, werd de DI dit seizoen in een zware competitie overtuigend kampioen. Bovendoen deed het team, mee aan zeven toernooien waarvan drie in het buitenland. Drie keer werd een eerste plaats behaald. Een fantastische prestatie. 25 april: In het AEGON Future Cup toernooi eindigt onze BI op een eervolle 2e plaats. AJAX JAARVERSLAG I JULI 2010 - 30 JUNI 201 I

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2011 | | pagina 20