Samenstelling overige commissies Evenementencommissie Dit jaar bestond de evenementencommissie 20 jaar. In die periode is de rol van de commissie steeds weer aangepast aan de actuele situatie. Met de aanstelling van een Event Manager aan het begin van het sei zoen 2009 - 2010 was het speelveld wederom aan veranderingen onderhevig. De taken en verantwoordelijkheden verschoven steeds meer richting het professionele apparaat. Het is dan geen boude ver onderstelling, dat op de niet al te lange termijn de rol van de evene mentencommissie zal zijn uitgespeeld en alle activiteiten onder de ver antwoording van de Event Manager (Johan Rietveld) komen te vallen. In samenspraak hebben we dit seizoen het Sinterklaasfeest als project opgepakt. Dit werd gestimuleerd door een verzoek van de directie om het Sinterklaasfeest voor de jeugdafdeling en die voor de kinderen van het eerste elftal te integreren.Vanwege het grote aantal te verwachten kinderen en ouders werd ervoor gekozen om de viering te laten plaats vinden in het Supporters Home. De medewerking van die kant was per fect. Dat gold helaas niet voor de staf en spelers op het moment suprème. Zij lieten op het allerlaatste moment verstek gaan omdat ze het toch liever in eigen kring wilden vieren. Dit leidde tot grote teleur stelling alom. Dit zal in de toekomst niet nog een keer gebeuren. Het jaarlijkse Dirk de Groot Gala moest vanwege droevige omstandig heden worden afgelast. Ons ontviel Joop van Nielen. Lange tijd kwam hij uit voor diverse amateur elftallen voordat hij gevraagd werd om leider te worden bij de jeugd. Hij was één van ons, en dus was de afgelasting vanzelfsprekend. Jaren geleden werd door ouders van jeugdspelers het initiatief geno men om een gezellige avond te organiseren. De vereniging vond het idee sympathiek en zorgde voor ondersteuning. Edoch, de samenstel ling van de groep ouders veranderde jaar op jaar en niet altijd bestaat dezelfde intentie onder de ouders. Dat is ook de reden dat de organi satie steeds meer onder de hoede van de vereniging is gekomen, tot nu toe met wisselend succes.Voor het welslagen is het noodzakelijk dat de ouders zich achter het idee stellen. Anders heeft het geen zin om een dergelijk initiatief te nemen. We gaan de interesse nu vooraf monitoren, en daar onze inzet op afstemmen. In maart bestond onze vereniging I 10 jaar. Daar waar voorheen altijd alle verantwoordelijkheid bij de commissie lag, was nu de Event Mana ger verantwoordelijk voor het initiëren, implementeren en executeren van de programma's voor alle doelgroepen. Op meerdere momenten heeft de commissie aandacht geschonken aan de verjaardag van onze vereniging. Traditioneel eindigde het seizoen met de Vaantjesavond. Steeds weer vormt dit evenement voor de jeugd een bijzondere afsluiting van het voetbaljaar.Vanwege teleurstellende resultaten van de zaterdag I werd een vergelijkbare activiteit voor de amateurs afgeblazen. Terugkijkend was het verenigingsjaar 2009/2010 daarom een jaar met ups en downs. Jan Buskermolen, voorzitter Scouting Jeugd Bas Aertsen Rob Koperdraat Chris Angel Piet van der Kuil Mike Bakels Jan van der Lee Louis Beukman Adrie Lindenbergh Frans Bon Minggus Louhatapessy Herman Borman Edwin Maas Sjouk Bosma Herman Martens Mohammed Boussatta Co Meijer Freek Brinkman Cor van de Meulen Aad Burggraaf Dennis Nederlof Arnout Colijn Cor Pafort Ben van Daal Roel Plomp John Ditewig Ton Pennink John Droog Jos Pool Wim Drullman Entaz Rascic Jan van Duivenboden Herman Renting Han Eshuijs Jaap Roest Guido Friedrich Onno Romeijn Jan Gieltjes Theo van Santen Dick Goossens Peter van der Spek Jan Gorter Rob Stol Harm Greving Mare Stuut Cas Harms Ruud Stroet Dick van Heijningen Gerrit van der Vinden Lex van der Horst Ferr van der Wal Ronald de Jong Michel van West Fred Kanne Cor de Wit Theep Klaver Pascal de Wit Hein Kleine Bart Woldberg Henk Kool Theo Zandvliet Kees Koot Financiële commissie Ron Oudendijk Kees Timman Leo van Wijk Samenstelling Evenementencommissie Wim Bohnenn Jan Buskermolen, voorzitter Simone Freling 54

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2010 | | pagina 56