Redactie Ajax Clubnieuws In tegenstelling tot voorafgaande jaren verscheen het Ajax Club nieuws het afgelopen seizoen 'slechts' vijf keer in plaats van de gebruikelijke zes edities. Door omstandigheden moesten we eind 2009 twee nummers combineren in een weliswaar extra dik nummer 5/6. Meer pagina's telde ons blad ook bij de viering van het I 10-jarig bestaan om alle'quotes' van 21 Ajacieden een plaats te geven. We mochten ons aan het begin van het seizoen gelukkig prijzen met de komst van Yuri van Eijden als uitbreiding én verjonging van de redactie. De rubriek 'Dagboek van...' werd in het afgelopen seizoen bijgehou den door Suzanne Adriaanse, Maarten Stekelenburg (vanuit Kaapstad), Nico Schlette,Arjan Duijnker en Rob Kalse, terwijl voor'Wie is wie' Ronald Jonges, Ineke Gielen, Jan-Matthijs Harderwijk, Jessica van Pijke- ren en Antje Dammer zich beschikbaar stelden. Daarnaast bleven onze vaste medewerkers trouw hun kopij aanleveren. De redactie dankt iedereen die in het afgelopen jaar, op wat voor manier dan ook, heeft meegewerkt aan het Ajax Clubnieuws. Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws Jaap Ellerbroek Ed Lefeber Jan-Matthijs Harderwijk Yuri van Eijden Tijn Middendorp, eindredacteur Erfgoed Comité Het afgelopen jaar heeft het Erfgoed Comité weer diverse erfgoed items ontvangen van leden en supporters. Hartelijk dank hiervoor. Tegelijkertijd bij deze ook een herinnering aan onze leden: Heeft u nogAjax-geschiedenis in huis die u veilig wil stellen voor de volgende generaties, bel ons, wij zijn er blij mee. Het Ajax-levensverhaal wordt hierdoor steeds completer. Het inscannen van ons fotoarchief vordert gestaag, maar zal, gezien het grote aantal foto's, nog wel enkele jaartjes gaan duren.Verder kan ik u melden dat het archief is verhuisd naar een mooie ruimte in de Amsterdam ArenA. De commissie kon altijd rekenen op ondersteu ning en hulp van Erik Dijkman, Arnold van Leeuwen, Roel de Jong en Dennis de Vocht. Hartelijk dank daarvoor. Thijs Lindeman Samenstelling Erfgoed Comité Martin Hansen André Kraan Thijs Lindeman Jessica van Pijkeren Wim Schoevaart Hennie Schuurman Parkeer- en kassacommissie de Toekomst Aan het begin van het seizoen 2009 - 2010 droeg Rob Been sr. na 13 jaar actieve dienst zijn taken als coördinator en voorzitter van de commissie over aan Wim Waaijer.Tot grote ontsteltenis van ierdereen binnen en buiten de commissie overleed Wim zeer onverwacht op 2 februari 2010. Op verzoek van Ed Lefeber nam Rob Been sr. zijn taken tijdelijk over. Gelukkig werd na enige tijd en een gedegen inwerkperiode René Zegerius bereid gevonden de commissie te gaan leiden. De commissie was het afgelopen seizoen op achttien verschillende data actief. Het begon op 31 augustus 2009 met de wedstrijd Jong Ajax - Jong NEC waar 120 auto's een parkeerplaats vonden en het eindigde op maandag 3 mei 2010 bij de ontmoeting Jong Ajax - Jong FC Twente, waar de commissie maar liefst 400 auto's'kwijt' moest. Tijdens het paasweekeinde (3,4 en 5 april 2010) was bij het toernooi voor B-junioren om de AEGON Future Cup betaald parkeren van toe passing, dat werd geregeld door personeel van Amstelborgh/Borchland. In totaal werden in het seizoen 1292 auto's verwerkt. Samenstelling Parkeer- en kassacommissie de Toekomst René Zegerius, voorzitter Rob Been sr., voorzitter a.i. Marinus Kroezen jan Meijer Freek Moinat Jan Nieberg Nelis Snijder Jan van Tusschenbroek Wim Wassenaar Wim Waaijer AJAX JAARVERSLAG I JULI 2009 - 30 JUNI 2010 53

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2010 | | pagina 55