Lucky Ajax Lucky Ajax is de vereniging van oud Ie elftalspelers, die is opgericht in 1992. De leden van Lucky Ajax zijn Ajacieden die hun actieve voetbal carrière beëindigd hebben en volgens een puntensysteem minimaal 100 punten hebben verzameld. Per officiële wedstrijd in Ajax I wordt I punt toegekend en per seizoen 10 punten. Het Bestuur is trots op het unieke karakter van Lucky Ajax en memo reert dat soortgelijke initiatieven bij andere clubs niet van de grond komen. Het jaarfeest van Lucky Ajax vond wederom plaats in Hotel Spaander in Volendam. Bij deze gelegenheid reikte voorzitter Theo de Groot de Lucky Ajax Erepenningen uit aan de keepers Eddy Pieters Graafland, Gert Bals en Heinz Stuy, en aan de weduwe van Henk Koning. Op 12 mei 2010 werd de traditionele Golfdag gehouden, die weer zeer geslaagd was. Dit jaar vielen in de prijzen: sponsorvertegenwoor diger Dave van den Berg, het team van Theo de Groot, Wim Jonk en als'simply the best' Klaas Nuninga. Elk jaar speelt Lucky Ajax op uitnodiging een aantal wedstrijden, het afgelopen seizoen werd 12 keer aangetreden, waarvan 9 keer werd gewonnen. Bestuur Theo de Groot voorzitter Werner Schaaphok penningmeester Sjaak Swart lid Dick Schoenaker lid Tijdens de jaarlijkse Vanenavond wordt door Lucky Ajax de meest waardevolle jeugdspeler onderscheiden met de Sjaak SwartTrofee die dit jaar werd toegekend aan Christian Eriksen. Hoofd Jeugdopleiding Jan Olde Riekerink reikte de trofee uit aan het gastgezin van Chris tian, vanwege diens afwezigheid in verband met WK-verplichtingen. In het komende seizoen zal Theo de Groot na 15 jaar de voorzitters hamer overdragen aan Theo van Duivenbode. Theo de Groot, voorzitter 23 AJAX JAARVERSLAG I JULI 2009 - 30 JUNI 2010

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2010 | | pagina 25