Jeugdcontracten seizoen 2009 - 2010 Scouting Afscheid jeugdtrainers Technische en medische begeleiding Individuele training 1 september 2009 Zé Eduardo (16-08-1991 gehuurd t/m 30-06-2010) 2 december 2009 Nicolai Boilessen (16-02-1992) 2 februari 2010 Dico Koppens (31-01-1992) de jonge aankomende talenten. Ronald Meijsen hield zich bezig met gymnastiek en coördinatie oefeningen. Ook kregen de spelers weer judo en krachttraining. Een aantal spelers binnen de opleiding kreeg specifieke looptraining. Dit seizoen vond er op de Toekomst weer, net als in voorgaande jaren, het zogenaamde H(oofd) E(erste) en (T)weede toernooi plaats met als doel op een zo breed mogelijk vlak spelers te scouten. De concur rentie zit niet stil, dus zal de scouting er alles aan doen om die voor te blijven. In de organisatie zijn weinig veranderingen te melden. Aan het einde van het seizoen verliet een aantal trainers uit de jeugd opleiding de club. Oudgediende Patrick Ladru wordt hoofd opleiding bij Al Jazeera in Saudi Arabië. Martin Dorré (E2) volgt hem en gaat daar als jeugdtrainer aan de slag. Eddie van Schaik stopt als trainer maar blijft op de achtergrond verbonden aan Ajax.Wim Kwakman gaat werken voor een kantoor dat doet aan spelersbegeleiding, en Jan Splinter stopte bij Ajax als keeperstrainer. Alle vertrekkende jeugdtrainers worden bedankt voor alles wat zij voor de club hebben gedaan en wij wensen alle succes toe in hun nieuwe omgeving. Rob Stol Ook dit seizoen trachtte de jeugdopleiding weer op elk gebied een stapje verder te gaan in zijn begeleiding. Er werd flink geïnvesteerd in nieuwe velden, materiaal en methodieken om spelers weer beter te maken. Alle spelers uit de jeugdopleiding werden intensief begeleid, onder andere door inspanningsfysioloog Olav Versloot.Voor wat betreft de voeding werd de structuur ook meer aangescherpt. René Wormhoudt bleef de grote man achter het Multi Skill-programma. Wim Jonk en Bryan Roy hielden zich dit seizoen bezig met de indivi duele veldtrainingen. Bryan Roy nam het stokje over van Simon Tahamata en gaat zijn voetbalervaring als aanvaller overbrengen op 18 AJAX JAARVERSLAG I JULI 2009 - 30 JUNI 2010

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2010 | | pagina 20