Arnold Miihren, die ook dit jaar weer de C2 onder zijn hoede had, werd met zijn team overtuigend kampioen. Op de toernooien wer den geen hoofdprijzen gepakt. Spannend was het zeker in de competitie van de Dl onder leiding van Michel Kreek. Dit elftal deed tot op het laatst mee voor het kampioenschap maar moest uiteindelijk toezien hoe Sparta Rotter dam kampioen werd. De DI speelde in totaal zeven toernooien, waarvan er drie werden gewonnen! Dit seizoen stond de D2 onder leiding van het koningskoppel Dennis Bergkamp en Heini Otto. Dennis Bergkamp was begonnen als jeugdtrainer en werd hierbij geholpen door oude rot in het vak: Heini Otto. Dat het duo het seizoen afsloot met een overtuigend kampioenschap mag bijna vanzelfsprekend genoemd worden. De D2 speelde diverse toernooien en wist er twee te winnen. Eddie van Schaick loodste zijn D3 dit jaar ook naar het kampioen schap. Na maanden van wikken en wegen werd echter besloten met de D3 te stoppen. Een groot gedeelte van het elftal heeft aan het einde van het seizoen de club verlaten. Enkele spelers stroomden door naar de Dl. De D3 was aanwezig op verschillende mooie toer nooien waaronder het MIC- toernooi in Spanje. Op het toernooi van RKZVC werd het elftal eerste en mag terugkijken op een mooie afsluiting van het seizoen. De El van CasimirWesterveld kwam uit in de D-competitie. Dat betekende elke week keihard knokken tegen vaak fysiek sterke spe lers. Dit seizoen werd op knappe wijze een gedeelde tweede plaats behaald in de competitie. Dat er voetbal in dit elftal zat bleek wel uit de toernooiresultaten. De El speelde zeven toernooien en wist er maar liefst vier te winnen, met als absoluut hoogtepunt het Mini Euro- toernooi in Duitsland /Tsjechië waar alle Europese topclubs aan meededen. De E2 met Martin Dorré als verantwoordelijke man, speelde een halve competitie op initiatief van Ajax. Er was geen echte kampioen aan te merken.Aankomend seizoen wordt er officieel namens de KNVB een 9-tegen-9 competitie gespeeld. De E2 vertegenwoordigde Ajax op acht toernooien waaronder het fantastische Mundialito in Portugal. Uiteindelijk wisten de godenzonen van Martin twee toer nooien te winnen. Peter van de Hengst werd met zijn E3 ook kampioen. In een compe titie met allemaal tweedejaars E-pupillen mag dit een geweldig resul taat genoemd worden. De E3 speelde zes toernooien waarvan twee finales met een eerste plaats. De F I van Dennis de Haan slaagde er ook dit jaar weer in kampioen te worden. Dit resultaat is ook bijna vanzelfsprekend. De Fl speelde acht toernooien en wist er maar liefst vier winnend af te sluiten. AJAX JAARVERSLAG I JULI 2009 - 30 JUNI 2010 17

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2010 | | pagina 19