EGON iMtii tionale Soccer Sevens toernooi in Hongkong. I 8 mei: De Zaterdag I wint de play off wedstrijd voor promotie naar de hoofdklasse met 6-1 van Sportlust '46.20 mei: Om gezondheidsredenen wordt ons erelid Wim Schoevaart opge nomen in het ziekenhuis. 22 mei: Door verlies in Soest tegen VVZ '49 (0-1is onze Zaterdag I uitgeschakeld voor promotie. 24 mei: Onze club ontvangt in Italië, aan de vooravond van een groot internationaal jeugdtoer- nooi, een eervolle award voor de beste jeugdopleiding in Europa. De Al eindigt als vierde in het Copa Amsterdam toernooi. Juni I juni: Doelman Sergio Padt wordt voor één seizoen ver huurd aan Go Ahead Eagles. 4 juni: Nathaniel Will verruilt Ajax voor NEC. 5 juni: De Al verovert de Nike Cup, de D3 de Super Cup. 8 juni: Op de Vaantjesavond wordt Christian Eriksen uitgeroe pen tot Talent van de Toekomst. FlorisThoolen, Rob Ombre, Frits Andriese en Henk van Teunen- broek worden benoemd tot lid van Verdienste. Een aantal jeugd trainers neemt afscheid, onder wie Wim Kwakman, Patrick Ladru, Renaldo Landburg, Eddie van Schaick en Jan Splinter.Tien jeugdspelers worden lid van de Ajax Academy Club. 22 juni: Op de Toekomst vindt alweer de eer ste training plaats van het eerste elftal voor het seizoen 2010 - 201 1.2 juli: Op de valreep komt het goede bericht dat Wim Schoevaart voldoende is hersteld van zijn medische problemen en weer naar huis mag. Tijn Middendorp AJAX JAARVERSLAG I JULI 2009 - 30 JUNI 2010 feest plaats voor leden en spon sors. 23 maart: Hoofd Jeugdoplei ding Jan Olde Riekerink verlengt zijn contact tot 2013. 25 maart: Na winst op de Go Ahead Eagles in Deventer (0-6) plaatst Ajax zich voor de finale in het beker toernooi. 26 maart: Helaas over lijdt Gerard Dermout (87), voor malig lid van de Parkeer- en Kassacommissie. April 5 april: De BI van Robin Pronk wint de eerste editie van de AEGON Future Cup. Davy Klaas- sen wordt uitgeroepen tot adidas Speler van het toernooi. 7 april: De D3 (o/l2)van jeugdtrainer Eddy van Schaick behaalt als eerste jeugdelftal het kampioen schap. 0 april: De D2 (o12) van Dennis Bergkamp en Heini Otto haalt het kampioenschap binnen. 11 april: De BI (o/17) van Robin Pronk wordt na een 3-0 winst op FC Twente kampioen van Neder land. 13 april: De E2 (o/IO) van Martin Dorré haalt het kam pioenschap binnen. 18 april: De titel valt ook ten deel aan de C2 (o/l4) van trainer Arnold Müh- ren. Bij Ajax - Heracles (4-0) was de tweede treffer van Siem de Jong het 100ste doelpunt in deze competitie. 19 april: Christian Eriksen verlengt zijn contract tot 2014.24 april: De Zaterdag 3 wordt voor de tweede keer in successie kampioen. 25 april: Ajax wint in de Amsterdam ArenA de eerste ontmoeting van de beker finale tegen Feyenoord met 2-0. 27 april: De Al plaatst zich na winst op FC Utrecht voor de bekerfinale. 29 april: De E3 van trainer Peter van der Hengst haalt het kampioenschap binnen. Mei I mei: De Fl van trainer Dennis de Haan haalt het kampioenschap binnen. 2 mei: Ajax wint de laatste competitiewedstrijd wel bij NEC I -4), maar eindigt als tweede in de competitie achter FC Twente. Het plaatst zich wel voor de voorronde van de Champions League. 3 mei: Door thuis gelijk te spelen (2-2) tegen FC Twente mist Jong Ajax de landstitel. 6 mei: Voor de achttiende keer neemt onze club de KNVB beker mee naar huis na ook in de tweede wedstrijd van Feyenoord te win nen (1-4). 8 mei: Met het kampi oenschap vieren de Veteranen hun feestje. I1 mei: Ajax en FC Omniworld tekenen een samenwerkingsverband. 13 mei: Op het Jany van der Veen Toer nooi eindigt de DI op de eerste plaats. De El wordt derde.Ajax is wel totaalwinnaar. 16 mei: Jong Ajax eindigt als 5e in het interna-

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2010 | | pagina 10