15 december 11 januari het boek Ajax Wereldclub door ceremoniemeester Klaas Vos overhandigd aan archivaris Wim Schoevaart.Arend de Roever wordt door de ledenraad bij acclamatie gekozen tot haar voorzitter. 27 november: In het UEFA Cup toernooi wint ons elftal verrassend bij HSV Ham burg. 29 november: Sinterklaas brengt traditioneel weer een werkbezoek aan onze club. December 7 december: Daley Blind debu teert in het eerste elftal in en tegen Volendam. 8 december: Voor ouders wordt het mogelijk op de Toekomst voor zakelijk gebruik van internet gebruik te maken. 13 december: Op de jaar lijkse Algemene Vergadering van Aandeelhouders wordt Rik van den Boog per I januari 2009 benoemd tot algemeen directeur en Henri van der Aat tot com mercieel directeur. Voor ouders van jeugdspelers wordt op de Toekomst een Ouder- feest/Kerst-avond georganiseerd. 15 december: Dennis Bogaard, Hein Blocks en Roger van Boxtel worden op de Algemene Leden vergadering gekozen tot nieuwe leden in de ledenraad. Zijn nemen de plaats in van Ton Tielenburg.Tijn Middendorp en Cor van Eijden die zich om ver schillende redenen niet herkies baar stellen. I 7 december: Voor aanvang van de wedstrijd tegen Slavia Praag worden negen ex- jeugdspelers lid van de Ajax Aca demy Club. 18 december: Traditi oneel vindt het Dirk de Groot Gala weer plaats voor alle trai ners, spelers, begeleiders, medi sche staf en bestuursleden van de zaterdag afdeling. I 9 decem ber: Met een Kerstborrel voor alle medewerkers en vrijwilligers wordt het jaar 2008 op de Toe komst afgesloten. Januari 2009 2 januari: De Zaterdag I vertrekt naar het Spaanse Torremolinos voor een trainingskamp van vier dagen. 11 januari: In plaats van een nieuwjaarsreceptie wordt er voor alle leden op de Toekomst een Nieuwjaarsborrel geschon ken. Jeugdtrainer Maarten Steke lenburg vertrekt naar Ajax Cape town voor de functie hoofd jeugdopleiding. 23 januari: Tijdens het Galadiner van Lucky Ajax in Hotel Spaander in Volendam ont vangen Frans Derks.André Kraan.Jan Buskermolen, Piet Ouderland en Hans Boskamp de tekent een contract tot en met juni 201 123-27 februari: Op de Toekomst vinden weer de jaar lijkse Talentendagen plaats. Maart 8 maart: Erelid Bob Haarms viert zijn 75ste verjaardag. 16 maart: Op 85-jarige leeftijd overlijdt Hilly Dermout. 21 maart: Zo'n 300 leden geven acte de pre sence op het Jaarfeest op de Toekomst, dat onder meer wordt opgeluisterd door Gordon. 21 maart: Patrick Voorn hout (Zaterdag 2) en Donald de Ram- danie (Veteranen) worden op de Toekomst gehuldigd voor hun 300ste wedstrijd. 24 maart: Ons oudste erelid Wim Schoevaart viert zijn 91 ste verjaardag. April 4 april: In Deventer behaalt de Cl (o/l5) als eerste jeugdelftal het kampioenschap. 7 april: Adri Koster zal aan het einde van het seizoen vertrekken naar Club Brugge. 17 april: Ook Aron Win ter zal Ajax aan het einde van het seizoen gaan verlaten. 18 april: De D2 (o/l2) behaalt op de Toe erepenning, uitgereikt door voor zitter Theo de Groot. Februari 0 februari: Simon Tahamata ver trekt aan het einde van het sei zoen naar Saudi Arabië. 12 febru ari: Op 68-jarige leeftijd overlijdt plotseling onze jeugdscout Wim Polmann. 17 februari: De junioren Johan Kappelhof,Timothy van der Meulen.Aras Özbiliz en Tom Overtoom worden voor meer dere jaren gecontracteerd. 22 februari: Martin Zeegelaar AJAX JAARVERSLAG I JULI 2008 - 30 JUNI 2009 7

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2009 | | pagina 9