Technische staf
Medische staf
Marco van Basten
Trainer/coach 1 e elftal
Alfons de Kort
Hoofd medische staf
(tot 30-06-2009)
(per 01-07-2008 t/m 31-05-2009)
John van't Schip
Assistent Trainer Ie elftal
Niels Wijne
Clubarts (per 01 -07-2008)
Martin Jol
ManagerVoetbal (per 01-06-2009)
Edwin Goedhart
Hoofd medische staf
Danny Blind
Assistent Trainer Ie elftal
(per 01-06-2009)
(per 01-06-2009)
Piet Bon
Arts
Cock Jol
Persoonlijk Assistent (per 01-06-2009)
Pim van Dord
Fysiotherapeut A-selectie
Michael Lindeman
Conditie/hersteltrainer
Frank van Deursen
Fysiotherapeut A-selectie
(per 01-06-2009)
Rob Koster
Masseur A-selectie
Hennie Spijkerman
Assistent trainer 1 e elftal
Peter Hoogland
Fysiotherapeut JongAjax
(t/m 31-05-2009)
Jacqueline Kuperus
Diëtiste
Carlo L'Ami
Keeperstrainer
Mark Rekers
Hoofd fysiotherapeut jeugd- en
René Wormhoudt
Conditie-/Hersteltrainer
amateur-afdeling
David Endt
Team manager A-selectie
Erna Spil
Fysiotherapeute jeugdafdeling
Herman Pinkster
Spelersbegeleiding
Merel Lankreijer
Fysiotherapeute jeugdafdeling
Adrie Koster
Trainer/coach JongAjax
Olav Versloot
Fysiotherapeut amateur-afdeling
(t/m 30-06-2009)
(t/m 20-07-2008
Aron Winter
Trainer/coach JongAjax
Inspanning Fysioloog (per 21-07-2008)
(t/m 30-06-2009)
Mohammed Oumouh
Fysiotherapeut jeugdopleiding
Frank de Boer
Trainer Al junioren
(per 01-08-2008)
Bob de Klerk
Trainer Al junioren
Bastiaan Bruning
Fysiotherapeut jeugdopleiding
Gery Vink
Trainer A2 junioren
(per 01-08-2008)
Robin Pronk
Trainer B1 junioren
Maarten Stekelenburg
Trainer B2 junioren (t/m 3 I-I 2-2008)
Edmond Claus
Trainer B2 junioren (per 01-01-2009)
Scouting
Wim Kwakman
Trainer C1 junioren
Brian Roy
Trainer C2 junioren
Fred Arroyo
Coördinator Scouting Betaald Voetbal
Arnold Mühren
Trainer C3 junioren
Hennie Spijkerman
Hoofd Betaald Voetbal (per 01-07-2009,
Michel Kreek
Trainer D1 junioren
Hans van der Zee
Scout Betaald Voetbal
Heini Otto
Trainer D2 junioren
Gerrie Mühren
Scout Betaald Voetbal
Eddie van Schaick
Trainer D3 junioren
Henny de Regt
Coördinator Scouting Jeugd
Casimir Westerveld
Trainer E1 junioren
René Moonen
Scout
Martin Dorré
Tranier E2 junioren
Peter van der Hengst
Trainer E3 junioren
Dennis de Haan
Trainer Fl junioren
Spelershome
Wim Jonk
Techniek trainer
Jan Splinter
Keeperstrainer Jeugd en JongAjax
Paula Heersping
Manager
Renaldo Landburg
Looptrainer Jeugd
Els Schuuring
Plaatsvervangend manager
Ruben Jongkind
Looptrainer Jeugd
Marja Mello
Medewerkster
Simon Tahamata
IndividueleTrainer (t/m 30-06-2009)
Nelly van Diepen
Medewerkster
Ronald Mijzen
Docent Lichamelijke Oefening
José Mijnen
Medewerkster
Ronald Joorse
Judotrainer
Pascalle Janssen
Oproepkracht (t/m 3 l-l0-2008)
Patrick Ladru
Coördinator onderbouw
Rowan Mello
Oproepkracht
Edmond Claus
Hoofd opleidingen HFC Haarlem
Linda Verkaik
Crèche
(t/m 31-12-2008)
Angelique Karbet
Crèche (per 09-11-2008)
Constantijn Schouten
Trainer Zaterdag 1
Dennis van der Wal
Trainer Zaterdag 2
Marco Ruitenbeek
Trainer Zaterdag 3
Jan Buskermolen
Trainer Zaterdag Veteranen
AJAX JAARVERSLAG
1 JULI 2008 - 30 JUNI 2009
49