Lucky Ajax V Nirrwegein - info: wwi/pn1 Lucky Ajax is de vereniging van oud Ie elftalspelers, die is opgericht in 1992. De leden van Lucky Ajax zijn Ajacieden die hun actieve voetbal carrière beëindigd hebben, en volgens een puntensysteem minimaal 100 punten hebben verzameld. Per officiële wedstrijd in Ajax I wordt I punt toegekend en per seizoen 10 punten. Het bestuur is trots op het unieke karakter van Lucky Ajax en memo reert dat soortgelijke initiatieven bij andere clubs niet van de grond komen, leder jaar speelt Lucky Ajax op uitnodiging een aantal wed strijden, het afgelopen seizoen werd vijftien keer aangetreden, waar van slechts één keer werd verloren. Het jaarlijkse Lucky Ajax Jaarfeest werd wederom gehouden in Hotel Spaander in Volendam.Tijdens de avond reikte voorzitter Theo de Groot de Lucky Ajax Erepenning uit aan Jan Buskermolen.André Kraan, Frans Derks, Piet Ouderland en Hans Boskamp. Dennis Bergkamp actief bij Lucky Ajax. In mei 2009 is de traditionele Golfdag gehouden, die weer zeer geslaagd was. Tijdens de jaarlijkse Vanenavond wordt door Lucky Ajax de meest waardevolle jeugdspeler onderscheiden. Dit jaar werd de Sjaak Swart Trofee uitgereikt door voorzitter Theo de Groot aan Aras Özbiliz. Het bestuur geeft aan dat de doorstroming van jongere leden naar bestuursfuncties een aandachtspunt blijft. Bestuur Theo de Groot voorzitter Werner Schaaphok penningmeester Sjaak Swart lid Dick Schoenaker lid AJAX JAARVERSLAG I JULI 2008 - 30 JUNI 2009 23

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2009 | | pagina 25