V". Het wemelt bij Ajax van tradities, hoe kan het ook anders na 109 jaar. Een daarvan is het Dirk de Groot Gala, ooit ontstaan als sluitstuk van het jaar, zoals dit jaar op 16 december. Naast plezier werd er ook door 50 personen gevoetbald met het team van OlafVersloot als ongeslagen winnaar. komst tegen Hellas Sport DI het kampioenschap. 22 april: De E2 (o10) wordt tegen DWS D6 kampioen. 25 april: De El (o/l I) wordt kampioen na winst op FC Omniworld D3.27 april: Jong Ajax wordt op de Toekomst kam pioen van Nederland na de 2-0 winst op Jong Vitesse. 28 april: Onze Veteranen worden weer kampioen na winst op hun colle ga's van SDW Mei I mei: Op hetjany van der Veen toernooi eindigt de DI op de 2e en de EI op de Ie plaats.2 mei: De Zaterdag 3 verovert bij Zwa luwen '30 H. het kampioenschap. Helaas valt na vijf seizoenen het doek voor de Zaterdag I in de hoofdklasse van het zaterdag- amateurvoetbal. De A2 wordt kampioen in Zwolle door winst op FC Zwolle A16 mei: Marco van Basten heeft besloten zijn functie als hoofdtrainer neer te leggen. De E3(o/I0) verovert het kampioenschap tegen de EI van Roda '23 in Amstelveen. 8 mei: Georganiseerd door Ajax en AEGON speelt Jong Ajax onder grote belangstelling op de Toe komst ten behoeve van de Stich ting'Right to Play' een vriend schappelijke wedstrijd tegen Jong Liverpool I -0). I 0 mei: Ons eerste elftal wint haar laatste wedstrijd in deArenA tegen FC Twente (1-0) en eindigt het seizoen op de 3e plaats. 13 mei: Voor de vijfde keer organiseert de Supportersvereniging Ajax de Kids Club Voetbaldag op de Toe komst. 14 mei: Per I juli is Pieter Huistra de nieuwe hoofdtrainer van Jong Ajax. I 7 mei: Op de vel den van de Toekomst vindt de jaarlijkse Kika-dag plaats voor patiëntjes van het AMC enVUmc. 26 mei: Op de Toekomst vindt de Algemene Ledenvergadering plaats. 26 mei: Martin Jol onder tekent zijn contract met Ajax als nieuwe hoofdtrainer. Juni 6 juni: Op 75-jarige leeftijd over lijdt erelid Bob Haarms in het VUmc Ziekenhuis. 6 juni: Na eer der ten koste van PSV de beker te hebben gewonnen wint onze B2 nu ook de Super Cup voor B-junioren door winst op Feyen- oord B19 juni: Op de Vanen avond wordt Aras Özbiliz uitge roepen tot Talent van de Toe komst. 13 juni: Onder enorme belangstelling vindt op de Toe komst de uitvaartplechtigheid plaats van Bobby Haarms. De tri bune langs het hoofdveld op de Toekomst heet voortaan: Bob Haarms Tribune. Later op de dag wordt hij in besloten kring begra ven op de Nieuwe Ooster Begraafplaats. IS juni: In het kader van het samenwerkingsverband tussen Ajax en de Chinese voet balbond geven Casimir Westerveld en Robin Pronk een week lang een aantal voetbalclinics aan de nationale jeugdselectie. 22 juni: Op de Toekomst begint Martin Jol met zijn selectie aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen 2009- 2010. 24 juni: Fred Grim onder tekent een 3-jarig contract en neemt samen met Pieter Huistra Jong Ajax onder zijn hoede. 30 juni: BI-spelerTom Broere ondertekent zijn eerste contract. Tijn Middendorp 8 AJAX JAARVERSLAG I JULI 2008 - 30 JUNI 2009

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2009 | | pagina 10