Ondernemingsraad Parkeer- en kassacommissie de Toekomst De commissie kon gelukkig worden uitgebreid met twee nieuwe leden: Marinus Kroezen en Jan van Tusschenbroek. Er ontstond een lastige situatie doordat P2 praktisch het gehele seizoen werd ver huurd aan de evenementen Cirque du Soleil en Afrika Afrika. Daardoor ontstond er een problematische parkeersituatie. Gelukkig hebben wij dankzij de hulp van onze buurman Borchland/Amstelborgh ook hier parkeermogelijkheden gekregen, waarvoor onze dank. Het afgelopen seizoen was er 25x een parkeerdienst; er parkeerden totaal 4723 auto's en 7 autobussen. Mede door het uitbreiden van onze Ajax- teams en grote parkeerdruk tijdens wedstrijden van de Zaterdag I en junioren Al plus de mede bewoners waren wij genoodzaakt 7x op zaterdag een parkeerdienst te houden en 2x op woensdag, vanwege het HET-toernooi en deAjax Kids Club Voetbaldag. Samenstelling Parkeer- en kassacommissie de Toekomst Rob Been sr., voorzitter Gerard Dermout Marinus Kroezen Jan Meyer Jan Nieberg Nelis Snijder Jan van Tusschenbroek Wim Waayer Wim Wassenaar Redactie Ajax Clubnieuws In het afgelopen seizoen is het Ajax Clubnieuws wederom weer zes keer verschenen. Blij was de redactie met de medewerking van David Endt als columnist. David nam ook het eerste Dagboek voor zijn rekening. Niet minder verheugend was de komst van jeugdleider Rob Stol als nieuwe vaste medewerker voor het jeugdvoetbal en Cees van Zuilen als Huisdichter Cornelis, die ons Clubnieuws voorzag van mooie dichtstukjes. De redactie nam afscheid van John Jaakke en begroette Uri Coronel voor de rubriek'Van de voorzitter .Vanzelf sprekend dankt de redactie iedereen, die op wat voor manier dan ook in het afgelopen voetbaljaar aan het Clubnieuws heeft meegewerkt. Samenstelling Redactie Ajax Clubnieuws Jaap Ellerbroek John Jaakke Ed Lefeber Tijn Middendorp, eindredacteur Klaas Vos Samenstelling ondernemingsraad Michel Sleutelberg Louis van deVuurst Cindy Snabel Barbara van derWerff (per 2-1 1-2007) Wouter van der Lei (per 2-1 1-2007) Robin de Nooij (per 2-1 1-2007) Mick Werkendam (per 2-1 1-2007) Saar van Bueren (tot 2-1 I -2007) Jessica van Pijkeren (tot 2-1 1-2007) Vincent van den Esschert (tot 2-1 I -2007) Bregje Wouters (tot 2-1 I -2007) voorzitter vice-voorzitter secretaris 2e secretaris vice-voorzitter, secretaris 2e secretaris AJAX JAARVERSLAG I JULI 2007 - 30 JUNI 2008 53

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2008 | | pagina 55