Lucky Ajax Lucky Ajax is de vereniging van oud Ie elftal-spelers, die is opgericht in 1992. De leden zijn Ajacieden die hun actieve voetbalcarrière beëindigd hebben, en volgens een puntensysteem minimaal 100 pun ten hebben verzameld. Per officiële wedstrijd in Ajax I wordt I punt toegekend en per seizoen 10 punten. leder jaar speelt Lucky Ajax op uitnodiging een groot aantal wedstrij den, het afgelopen jaar 25, waarvan 21 keer werd gewonnen. Het jaarlijkse Lucky Ajax Jaarfeest werd ditmaal gehouden in Hotel Spaander in Volendam. Bij deze gelegenheid reikte voorzitter Theo de Groot de erepenning van Lucky Ajax uit aan de dames Kleton en Van Dijk en aan Freek de Jonge. Tijdens de afscheidsreceptie van het bestuur reikte de voorzitter Theo de Groot de erepenning uit aan Hennie Henrichs. In mei 2008 is de traditionele Golfdag gehouden, die weer zeer geslaagd is verlopen. Tijdens de jaarlijkse Vanenavond wordt door Lucky Ajax de meest waardevolle jeugdspeler onderscheiden. Dit jaar werd de Sjaak Swart Trofee uitgereikt door het Hoofd Jeugdopleiding Jan Olde Riekerink aan Daley Blind. Gememoreerd wordt het trieste feit dat de dames Schaaphok,Waldeck en Elzer het afgelopen seizoen zijn overleden. Het bestuur geeft aan zich wat zorgen te maken over het achterblij ven van de doorstroming van jongere leden naar toekomstige bestuursfuncties. Bestuur Theo de Groot voorzitter (foto) Werner Schaaphok penningmeester Sjaak Swart lid Dick Schoenaker lid AJAX JAARVERSLAG I JULI 2007 - 30 JUNI 2008 21

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2008 | | pagina 23