Clubleven Augustus 3 augustus: In het Amsterdams Historisch Museum wordt een permanente tentoonstelling geopend over de historie van Amsterdam met daarin een belangrijke rol van Ajax. 13 augustus: De Al wint door een 5-0 overwinning op Feyenoord de Super Cup en ons eerste elftal de Johan Cruijff Schaal door PSV met 3-1 te verslaan. Q De Toekomst bestaat 10 jaar. Dat wordt gevierd met een barbecue, een nieuwe Ajax-vlag voor op het complex en het shirt'Zesde Kolonne 10' voor uitbater Ruud Verschoor. 28 augustus: Klaas Jan Huntelaar, geëerd als topscorer van het seizoen 2005-2006, wordt uitgeroepen tot Talent van het Jaar. Johan Cruijff ontvangt de Gouden Leeuw als Rinus Michels oeuvreprijs voor zijn prestaties als voetballer, als coach en voor de activiteiten van de Johan Cruyff Academy. September De 24 nieuwe wer kende leden komen ter kennisma- Een overzicht van een aantal momenten binnen ons vereniging in het seizoen 2006-2007: Juli 2006 juli: In het kader van een actie ver ledenbeleid van het bestuur worden 24Ajacieden benoemd tot werkend lid, onder wie voor het eerst in de historie twee vrouwelijke leden: Sasa de Jong en Sylvia Dermout. lijke aantal jaren lidmaatschap: Cor Beek (70), HennieTwelker (60), Jan Bonsen (50), Rolf Groo- tenboer (50),Joop deVries (50), Rob van Zoest (40), Jan Fleysman (40), Rob Ombre (40), Rob Been jr. (25), David Endt (25), Henk Heijt (25), Remco de Jong (25), Dolf van Zoest (25) en Maurice v.d. Bosch (25). 2/ oktober: John van 't Schip start met'Ajax Old Boys', trainers die zelf ook nog graag een balletje trappen en Pim van Dord met'de Klassieke Vete ranen', oud-spelers die ook nog graag een wedstrijdje willen spe len. 25 oktober: 48 clubs uit de regio zijn aanwezig op het grote F-toernooi van Ajax met de gast heer als winnaar. 27 oktober:Voor de 61ste keer komt de Bordjes club bij elkaar voor de jaarlijkse reünie. Sasa de Jong is de eerste vrouwelijke gast. Zij en de andere genodigden ontvangen als aan denken het'Mijn Bordje'. November 14 november: Op de algemene (najaar) ledenvergadering kiezen 179 leden (een record!) 8 nieuwe leden in de ledenraad. Nieuwe namen in het college zijn: Rob Been jr.Theo van Duivenbode en Mare Stuut. Herkozen worden Herman Bosschieter, Mare Geest man, Ernst Ligthart.Tijn Midden dorp en Kees Timman. December 2 december: In het spelershome in de ArenA vindt voor kinderen van eerste elftalspelers het Sin terklaasfeest plaats. Op de Toe komst ontvangt de Sint de jeugd van Ajax. 6 december: In een offi- king bij elkaar op de Toekomst. 27 september: De B2 neemt deel aan een actie 'Penalty against Poverty' van Oxfam Novib met een wedstrijd tegen een Senega- lees jeugdteam. Oktober 6 oktober: Op de Toekomst wordt 'de schatkamer' van onze club in gebruik genomen waarin veel historisch erfgoed wordt bewaard en bewaakt. 7 oktober: Veertien jubilarissen ontvangen van onze voorzitter hun versier selen vanwege hun respectieve- 4 AJAX JAARVERSLAG I JULI 2006 - 30 JUNI 2007

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2007 | | pagina 6