Lucky Ajax Lucky Ajax, de vereniging van oud-eerste elftalspelers, is opgericht in 1992, en bestaat in 2007 dus 15 jaar. De leden van Lucky Ajax zijn Ajacieden die hun actieve voetbalcarrière hebben beëindigd en vol gens een puntensysteem minimaal 100 punten hebben verzameld. Per officiële wedstrijd in Ajax I wordt I punt toegekend en voor elk sei zoen 10 punten. Lucky Ajax kent 85 leden. In het afgelopen seizoen zijn Dick de Groot en Joop deVries tot bui tengewoon lid benoemd. Elk jaar speelt Lucky Ajax op uitnodiging een groot aantal wedstrijden. Dit seizoen werd 21 keer aangetreden en 15 keer gewonnen. Het traditionele jaarfeest van Lucky Ajax werd in januari 2007 voor de vierde achtereenvolgende keer gehouden in Hotel Huis ter Duin te Noordwijk.Tijdens deze avond reikte voorzitter Theo de Groot erepenningen uit aan Werner Schaaphok, Lydia van der Moot, Nol Hendriks, Dick Schoenaker en Guus van Ham. Op 14 mei 2007 is de traditionele Golfdag gehouden. Het werd wederom een zeer geslaagde dag met prachtig weer. Door het hante ren van een andere berekeningswijze konden dit keer ook mensen met een lage handicap in de prijzen vallen. Door Lucky Ajax wordt op de jaarlijkse Vanenavond elk jaar de meest waardevolle jeugdspeler met een prijs onderscheiden. Dit jaar werd voor de eerste maal de 'Sjaak Swart Trofee' uitgereikt. Uit handen van Sjaak ontving Siem de Jong deze eervolle onderscheiding. Bestuur Theo de Groot Guus van Ham Werner Schaaphok Sjaak Swart Dick Schoenaker voorzitter (foto) secretaris tot 1-1-2007) penningmeester AJAX JAARVERSLAG I JULI 2006 - 30 JUNI 2007

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2007 | | pagina 19