April 16 april: Ben Kraanen wordt onderscheiden met de gouden scheidsrechtersspeld en een toepasselijke oorkonde vanwege 40 jaar scheidsrechter bij de KNVB. Uri Coronel wordt door burgemeester Job Cohen namens de Koningin benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. bestuur, uitgereikt aan een per soon of personen die zich bijzon der voor de club heeft of hebben ingezet, gaat naar CorrieTerlage en Marieke Kroes. 20 januari: Lucky Ajax houdt het jaarfeest in hotel Huis ter Duin in Noord- wijk. Erepenningen worden ondermeer uitgereikt aan Klaas Nuninga, Cor van der Hart.Arie van Eijden en niet in de laatste plaats aan Theo de Groot van wege zijn 10-jarig voorzitter schap van Lucky Ajax. Februari Q Meer dan 1000 spe lertjes o/l 2 bezoeken de jaar lijkse Talentendagen op de Toe komst Maart 18 maart: Ajax viert haar 106e verjaardag op de Toekomst. Spe lers van ons eerste elftal van het seizoen 1956/57 onder aanvoe- 20 februari ring van Ger van Mourik ontvan gen alsnog de kampioenschaal voor hun kampioenschap als aan denken. Mei 6 mei: Met een 4e (E junioren) en een Ie plaats bij de D junioren wordt Ajax winnaar van het eigen Jany van der Veen toernooi. 29 mei: Wim Heisterkamp draagt na 18 jaar tijdens een afscheids- borrel zijn functie als secretaris amateurvoetbal over aan Nico Sc h lette. Juni I juni: Gerard Holsheimer neemt, vanwege zijn pensionering, afscheid als directeur van de Toe komst. 6 juni: Ruim 120 wer kende leden en donateurs bezoe ken de algemene (voorjaar) ledenvergadering, dit keer in de Rinus Michels zaal in de Amster dam ArenA vanwege de presen taties van Maarten Fontein en Martin van Geel. 7 juni: John Jaakke wordt tijdens een extra ledenraadvergadering voor drie jaar herkozen als voorzitter van AFC Ajax. start van het nieuwe jaar en de tweede helft van het seizoen.Ver rast werd iedereen door vier prachtige vitrines die in het restaurant op de Toekomst zijn geplaatst en gevuld door het Ajax Erfgoed Comité met prachtige bekers, beelden en andere prij zen, onthuld door Wim Schoe- vaart, Hedwiges Maduro, Danny Blind en Piet Keizer. De UEFA- plaquette, door de club ontvan gen vanwege onze verdiensten op de Europese velden, wordt door John Jaakke overhandigd aan Sjaak Swart, Ruud Krol, Klaas Nuninga,Ton Pronk, Danny Blind en Piet Keizer namens al die spe lers die daartoe hebben bijgedra gen. Het eerste 'kistje' van het AJAX JAARVERSLAG I JULI 2005 - 30 JUNI 2006 5

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2006 | | pagina 7