Clubleven ciële zaken als opvolger van Hein Blocks. 15 december: Het jaar lijkse'Dirk Le Grand' toernooi (ooit vernoemd naar Dirk de Groot) wordt gehouden voor alle zaterdag elftallen, (jeugdlei ders en trainers.Aansluitend is er het 'Dirk Le Grand' gala. 7 december: Als afsluiting van de eerste helft van het seizoen wordt op de Toekomst een feest avond georganiseerd voor alle ouders van de jeugdspelers van Ajax en voor alle personen die actief zijn in de begeleiding van de jeugd- en seniorenteams. Januari 2006 De traditionele nieuwjaarswedstrijd van Lucky Ajax tegen de technische staf (uitslag 1-3) en aansluitend de nieuwjaarsreceptie vormen de Een overzicht van een aantal mo menten binnen ons verenigings leven in het afgelopen seizoen. Oktober 2005 oktober:Tien jubilarissen wor den door voorzitter John Jaakke in het zonnetje gezet: erelid Wim Schoevaart met 75 jaar, Jan Neef jes met 60 dienstjaren, gevolgd door de 40-jarigen Rob Lissauer en Wim Stuut, terwijl Joop van Nielen, MarkVrolijk, Henk van Teunenbroek, Dick Schoenaker, Peter Kalse en Dennis Heijt hun Bordje ontvangen voor 25 jaar lidmaatschap. Voor de 60ste keer komt de Bordjesclub bijeen. 80 bordjeshouders en 25 gasten treffen elkaar aan de borrel en het diner. Bijzonder is de groeps foto die Louis van deVuurst aan het begin van de avond maakt en die later op de avond ingelijst wordt overhandigd aan algemeen directeur Arie van Eijden, die in die functie voor de laatste keer op de Bordjesclub aanwezig is. November 3 november: Hennie Henrichs wordt benoemd tot bestuurslid technische zaken als opvolger van Klaas Nuninga. 15 november: 126 werkende leden en 14 donateurs bezoeken de algemene ledenver gadering op de Toekomst. December I december: Arie van Eijden neemt afscheid als algemeen directeur met een druk bezochte receptie in hetAmstel Hotel. 3 december: Het Sinterklaasfeest voor Jong Junioren vindt plaats in het Wethouder Duran Sportcen trum in Diemen. Na afloop is voor alle mensen die betrokken zijn bij de begeleiding van de jeugd en amateurs de Sint Nico- laasborrel in het Wapen van Die- men. 2 december: Joop Saan wordt tijdens de ledenraadvergadering benoemd tot bestuurslid finan- 4 AJAX JAARVERSLAG I JULI 2005 - 30 JUNI 2006

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2006 | | pagina 6