Amateurs in vail heeft met hun landstitel een mooie afsluiting van het seizoen. In de competitie viel de tegenstand wat tegen met zeven punten voor- dstitig op de rest. De D2 had helemaal een 'makkie' met een ongeslagen kampioenschap, een doelsaldo van I 45-1 3 en 16 punten voorsprong. t. Zaterdag I pe- Het vlaggenschip van de Zaterdagamateurs, het eerste elftal, moest al iner op 6 augustus flink aan de bak. In het Amstel Cuptoernooi werd et gespeeld tegen Go Ahead Eagles. Het duel ging helaas met 0-4 verlo- ren.Vlak voor de winterstop lag het elftal nog steeds op koers. Het ook linkerrijtje lonkte. Dat, ondanks het voortdurende blessureleed van rste Mark Geestman enTayron Dekker en het uitvallen van Dustin Huis- ;t: man, die op 30 november deel uitmaakte van de selectie van het oyo Nederlands amateurelftal tegen Italië. iet Behoud in hoofdklasse :gt. Ter voorbereiding op de tweede helft van de competitie komt het ch team voor een trainingskamp bijeen in Hoenderloo. Omdat trainer Bob de Klerk tijdens de nieuwjaarswedstrijd met Lucky Ajax zijn been :r- had gebroken, is Bob Haarms bereid gevonden te assisteren bij de trainingen. Zodoende ontkomen de spelers niet aan een specifieke Bobby-training.Tegen GVW wordt geoefend I -1De eerste wed strijd om het 'echie' tegen Hoek werd met 4-2 gewonnen.Tot aan bre- maart/april werden helaas wat mindere resultaten geboekt, mede ver door. oorzaakt door een aantal langdurige blessures.Voor de beker ging het t? in een harde wedstrijd tegen Voorland helaas mis. Uiteindelijk werd ts- het linkerrijtje niet gehaald. Met een elfde plaats mochten we nog blij liet zijn dat promotie/degradatiewedstrijden uitbleven. ien In Zuid-Holland ervaarde het team een vracht narigheid. Onder poli- gd tiebegeleiding moet het naar Pernis gebracht worden voor de wed- e strijd tegen DOTO.Voor de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis zijn was niet alleen een enorm aantal stewards en politie nodig om de wed- t strijd in goede banen te leiden, maar moet ook de burgemeester er itsen aan te pas komen. vas In en tegen Capelle kan helemaal niet gespeeld worden. Ons team keert onverrichterzake huiswaarts, omdat onverlaten het clubhuis rna hebben bezet en de voorzitter de veiligheid niet meer kan garande- m ren. Een week later wordt op een geheime locatie (Heemskerk) de wedstrijd alsnog gespeeld. Een te vroeg afkeuren van een wedstrijd tegen Quick Boys wordt door de KNVB 'beloond' met een punt in mindering. Pe- ijn Zaterdag 2 en 3 Is er Zoals altijd wil trainer Cees Boot met de Zaterdag 2 meedoen om het kampioenschap. Maar ook hij heeft te maken met veel nieuwe spelers, acht in totaal. FOTO: ROB VAN VLIET Vanwege veel blessures in het eerste moet hij regelmatig spelers afstaan, vooral aan het slot van de competitie. Dat kost veel punten. Meer dan een zevende plaats zit er dan ook niet in. Ook voor Zaterdag 3 heeft trainer Boot ambities. Maar hij is ook reëel, want hier moet een compleet nieuw elftal ingepast worden. Een verjonging die het team nodig heeft, gezien de resultaten van het sei zoen ervoor. Het derde team eindigt uiteindelijk niet onverdienstelijk met een 5e plaats in de subtop. Veteranen Wat de trainer betreft vindt bij dit team erfopvolging plaats. Henk Buskermolen staat z'n plaats af aan zoon Jan, jarenlang steunpilaar in hetVeteranenteam. Bijna het gehele seizoen staan de oudste Ajax-voetballers bovenaan. Helaas gaat het in het zicht van de haven mis.Tegen SDW wordt gelijkgespeeld en tegen Roda'23 wordt met 2-0 verloren 'dankzij' Lucky Ajax-lid Johnny Bosman.Van je vrienden moet je het maar heb ben! Nol Boerkoel beëindigt zijn taak als elftalleider. En dat geldt ook voor wat het wedstrijdsecretariaat betreft voor Wim Heisterkamp, die in Nico Schlette een waardige opvolger vindt. AJAX JAARVERSLAG I JULI 2005 - 30 JUNI 2006

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2006 | | pagina 19