Sterke eindsprint tevredenheid, want in Rotterdam wordt de thuisnederlaag tegen Jong Feyenoord op bezielende wijze met I -3 gewroken.Van den Brom: 'ledereen speelde met volle overtuiging en de wil om te winnen. Qua voetbal hebben we eigenlijk niet eens zo goed gespeeld, wel qua instelling'. Echter, in de thuiswedstrijd tegen JongVolendam ontbreekt de bezieling, zodat het team niet verder komt dan I -1 Thuis wordt Jong NEC verslagen (2-0). Met matig spel wordt in Til burg eveneens van Jong Willem II gewonnen (1-3). Het mooiste bewa ren de pupillen van John van den Brom voor het laatst. Op I mei wordt op de Toekomst Jong NAC met 9-2 volledig afgedroogd. Anne van der Kolk scoort een zuivere hattrick.Van den Brom:'Ik heb de jongens die afscheid nemen van Ajax allen kunnen laten spelen, op Henrik Moisander na. Als je dan deze uitslag neer kunt zetten, met allemaal eigen selectiespelers en mooie goals dan is dat erg leuk'. Jong Ajax eindigt uiteindelijk op de vijfde plaats, met evenveel punten als de nummer vier. Jong Heerenveen. Het blijft wisselvallig Het nieuwe jaar begint goed.Thuis wordt Jong PSV dankzij Babel met 1-0 verslagen. Op het tweede kunstgrasveld wordt vervolgens revan che genomen op Jong Vitesse. De Arnhemmers gaan met een 5-1 nederlaag aan de broek naar huis. In een bizarre ontmoeting tegen Jong Utrecht, waarin drie rode en acht gele kaarten getrokken wor den, delft ons team uiteindelijk met 4-3 het onderspit.Tegen Jong AZ wordt ook verloren (2-4). Maar in de volgende wedstrijd tegen Jong Heerenveen laat het team zien ook goed te kunnen voetballen. Met Dustin Huisman,afkomstig van de Zaterdag I, in de gelederen schie ten Ryan Babel en Javier Martina voor bijna negentien duizend toe schouwers ons naar een verdiende overwinning (0-2). 'Als je in aanmerking neemt dat we het duel eindigden met vijf junio ren, dan moet ik het team complimenteren. We hebben echt als team gespeeld. Daarbij heeft Dustin Huisman het super gedaan, hij speelde bijna foutloos', aldus een trotse Van den Brom. Nog steeds niet uit het rechterrijtje Een uitnederlaag tegen Jong FC Twente wordt gevolgd door een 0-3 uitoverwinning op Jong Heracles. Een week later is er weer reden tot Robert Schilder in actie. 10 AJAX JAARVERSLAG I JULI 2005 - 30 JUNI 2006

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2006 | | pagina 12