Jaarverslag Ledenraad 2004-2005 In vorige Ajax-jaarverslagen werden altijd de notulen van de leden raadvergaderingen van het betreffende seizoen integraal opgenomen. Gedurende het afgelopen seizoen zijn deze verslagen echter al in de successievelijke nummers van Ajax Clubnieuws gepubliceerd. Daarom op deze plaats een korte samenvatting van de activiteiten van de ledenraad. In de samenstelling kwam één mutatie: Donald Feldmann, wiens ter mijn in 2004 afliep, stelde zich niet meer herkiesbaar.Tijdens de alge mene (najaars) ledenvergadering van 16 november 2004 werd Arend de Roever als zijn opvolger gekozen. Het is de bedoeling om bij iedere vergadering behalve de lopende zaken ook aan een bepaald thema speciale aandacht te geven. We vergaderden op de volgende data en behandelden daarbij de vol gende onderwerpen: 7 september 2004 Organisatie (bestuur/directie) 26 oktober 2004 Jaarvergadering ledenraad 14 december 2004 TV-tender (ENV) (Arie van Eijden) 9 februari 2005 Mental coaching (Piet Bon) 22 maart 2005 Scouting (Ton Pronk) 10 mei 2005 Beleid t.a.v.Ajax-logo (bestuur) In strikt formele zin werden door het bestuur de volgende zaken ter besluitvorming aan de ledenraad voorgelegd: Herverkiezing van de bestuursleden Hein Blocks en Klaas Nuninga 14 december 2004) Bestuursbeleid ten aanzien van het eventueel veranderen van het Ajax-logo 10 mei 2005) Bestuursbeleid ten aanzien van toelating nieuwe leden (10 mei 2005) Speciale aandacht werd op verschillende bijeenkomsten besteed aan de gevolgen van de zogenaamde 'Joodse identiteit' van Ajax. Zoals bekend is een klankbordgroep onder leiding van Roger van Boxtel gevormd, die zal proberen dit gevoelige onderwerp bespreekbaar te maken met de achterban. De ledenraad is een gekozen afspiegeling van de leden en daarom wil ik op deze plaats nog eens benadrukken dat wij van harte openstaan voor suggesties en vragen vanuit de gelederen van de leden, leder lid van de ledenraad is beschikbaar! Ten slotte memoreer ik met genoegen de constructieve en positieve onderlinge samenwerking en die met bestuur/directie. Daarom kijk ik met verwachting uit naar het nieuwe seizoen, waarbij het ook voor de ledenraad - naast alle vergadertechnische zaken - toch het allerbe langrijkste is, dat'de bal tussen de palen gaat'. Dat we dat zo vaak mogelijk mogen beleven! Jaap Ellerbroek voorzitter ledenraad 46 AJAX JAARVERSLAG I JULI 2004 - 30 JUNI 2005

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2005 | | pagina 48