AJAX Notulen laarliikse Algemene Ledenvergadering d.d. 14-1 1-2002 1Opening. De voorzitter opent de vergadering met een woord van welkom, speciaal voor de nieuwe wer kende leden, dit zijn o.a. donateurs (25 jaar of langer) die automatisch door de Directie en Bestuur tot werkend lid zijn gemaakt, na hun goedkeuring en controle. Dit zal in de komende jaren blijven gebeuren. Een minuut stilte wordt gevraagd voor de ons dit jaar ontvallen leden: Jaap Janse, Henk Pil en Ton Alleman en de oud leden Joop v.d. Puttelaar, Ger Stroker, Dirk Groenewoud en oud speler Velibor Vasovic. Michael stelt John Jaakke voor, onze nieuwe voorzitter vanaf medio volgend jaar (vanwege reeds gemaakte afspraken in zijn maatschap). Michael feliciteert een ieder met het behalen van de 2e ronde C.L. Een bijzonderheid is tevens dat tijdens de huldiging van de jubilarissen een ere lid is benoemd, unaniem voorgedragen door het Bestuur en unaniem overgenomen door de Ledenraad, te weten Dhr. Rob Been Sr. Afmeldingen voor deze vergadering zijn: M. Middendorp, H. Bosschieter, D.P.H. Spitz,T. de Groot, A. Pronk, H.RJ. Henrichs, F. Fresen, A.PM. van Gaal, P. Busby, E. van Thijn, H.G.ATimman, J.C.F. Peters, W.W. Wassenaar, E.C.M. Lefeber, N. Smith, C.J. Boot, F.M. Andringa,T. Mulder, J.C. van Dijk, M.R. Dresden, Dhr. Meyer (Kudelstaart), D. Feldmann, S. Muller, J. Ditmeyer,A. Kraan, A.L. BlekkenhorstJ.D. Hartog, F.N.W.M. Gianotten, C.H. Kale.H.A. Smolders, K.S.Wijbrandi, M.P. Oldenhof.J. van der Lee, B. Hoogerman, L.M. van Wijk, R.D.A. Pronk, M.F. Geestman, G.H. van Cooten, J.P.M. Roest, J.H. Fritz,Th. Lindeman, J. Spijkerman, E. Kortlevers, D. de Haan, F.A. Schoofs, H. Pinkster, H.E. Muller, P. Ladru, A.R. Been Jr., C.J. van Oevelen, P. Ouderland, J.A. van Eijden, B. Kraanen en A. van Os. Aanwezig werkende leden: 93 personen en aanwezig zijnde donateurs: 18 personen. Michael van Praag stelt voor in de toekomst de vergadering eventueel te beginnen met de Ajax mars, net zoals in de Ledenraad. 2. Ingekomen stukken. Geen. 3.Notulen 13-1 1-2001 Volgens de notulen blz. 2 zou de heer Evert Vermeer worden uitgenodigd voor een gesprek n.a.v. diens ingezonden brief. Arie van Eijden heeft hierover met Evert gesproken, waarna hij de zaak als gesloten beschouwt. 20

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2003 | | pagina 22