AJAX Verslag Ledenraadvergadering d.d. 25-03-2003. I .Aanwezigen De voorzitter heetTijn Middendorp na zijn terugkeer vanuit het ziekbed van harte welkom. Afwezig: de ledenraadleden B.Aertsen, F.M. Andriese, R.B.Th. Louwers, D.H. Schoenaker, T.Tielenburg en L.M. van Wijk, tevens afwezig de Ere-leden:A.R. Been, M.H.J. Michels, J.H. Potharst en H.G.A.Timman (allen met bericht van verhindering). Afwezig zonder bericht: H.J. Cruijff. 2. Ingekomen stukken Geen. 3. Goedkeuring van de notulen 10 februari 2003 De notulen van 10 februari j.l. worden behoudens enkele kleine tekstuele opmerkingen goedge keurd. 4. Mededelingen Ledenraad De Ledenraad heeft mede naar aanleiding van de opmerkingen, gemaakt op de Algemene Ledenvergadering een interne evaluatie gehouden. De voorlopige uitkomsten zijn als volgt: Met name het 70 aandeelhoudersschap van de vereniging is een belangrijke reden voor het bestaansrecht. Als het Ajax goed gaat is de rol van de Ledenraad niet prominent, maar in geval van ernstige problemen fungeert de Ledenraad als een laatste platform. Men maakt zich wel zorgen over de vergrijzing van het ledenbestand en stelt voor hier op korte termijn aandacht aan te schenken. De communicatie met de leden moet verbeterd worden. Er zal een uitnodiging naar de leden worden gezonden, voor een bijeenkomst op 22 mei waarop de leden kunnen aangeven op welke wijze men geïnformeerd wil worden. De samenstelling van de Ledenraad is adequaat, het aantal van 24 leden past goed bij het totaal aantal leden van de vereniging Er zal meer aandacht komen voor de voorbereiding op de vergaderingen met het bestuur. De ledenraad blijft het wenselijk achten dat de Ereleden bij de vergadering van de Ledenraad aanwezig zijn. 17

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2003 | | pagina 19