AJAX Verslag Ledenraadvergaderinp d.d. 10-02-2003. I .Aanwezigen Afwezig de ledenraadsleden: R.H. van Dantzig, J.L. Leeuwendaal, R.B.Th. Louwers, M. Middendorp en L.M. van Wijk, allen met bericht van verhindering. Afwezig de Ereleden: A.R. Been, M.H.j. Michels, A.L. van Os.J.H. Potharst, H.G.A.Timman, W.F. Schoevaart en A. Kraan, allen met bericht van verhindering. Afwezig zonder kennisgeving: de heer H.J. Cruijff. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 3.Vaststelling notulen jaarvergadering van de Ledenraad d.d. 28 oktober 2002. De notulen worden goedgekeurd. 4. Mededelingen van directie en bestuur De Ajax supporters hebben hun wensen kenbaar gemaakt bij de KNVB t.a.v. de combiregeling. Sommige clubs veroorzaken zelf problemen hieromtrent door het niet nakomen van afspraken. Burgemeester Stekelenburg van Tilburg is het hiermee eigenlijk wel eens maar was voor overleg niet beschikbaar i.v.m. zijn ziekenhuisopname. FC Utrecht heeft uiteindelijk toch besloten zich aan de gemaakte afspraak te houden. Bij de wedstrijd van het afgelopen weekeinde werden wat ongeregeldheden geconstateerd, 20 tot 30 jongeren bevonden zich achter het supportershome en gooiden met stenen, deze jongeren waren zelf niet bij de wedstrijd aanwezig geweest. De bordjesclub wordt voortaan in oktober gevierd, het bestuur wil tevens elk jaar de verjaardag van Ajax vieren rond 18 maart om daarmee het verenigingsgevoel te versterken. Ook op de Algemene Ledenvergadering is hiervoor het verzoek naar voren gekomen. De directeur Opleidingen, Kees Zwamborn, heeft de club per I februari verlaten, hij wordt Hoofd Jeugdopleidingen bij Sunderland. Danny Blind heeft zijn functie overgenomen, de bedoeling is dat Danny Blind veel op het veld zal staan, hij zal tevens de ideeën van en met de andere trai ners coördineren. M. van Praag draagt aan het einde van het lopende seizoen de voorzittershamer over aan J. Jaakke, hij zal de ledenraadsvergadering van 24 juni als laatste vergadering in zijn hoedanigheid van voorzitter bijwonen. 15

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2003 | | pagina 17