AJAX 25 40 50 60 70 Dit seizoen werden ook diverse mijlpalen bereikt zoals de duizendste overwinning sinds de invoering van de Eredivisie (tegen Sparta op 23 september 2001) alsmede de 5000-e Ajax-goal in deze Eredivisie door André Bergdolmo tijdens Ajax - Fe/enoord op 3 maart 2002. Niet onbelangrijk is te melden dat dit seizoen werd aangevangen met de bouw van een suppor tershome gelegen aan de noordzijde van de trainingsvelden van de ArenA. De planning is dat het home in het begin van het seizoen 2002/2003 gereed zal zijn. De volgende leden ontvielen ons in het afgelopen verenigingsjaar: Werkende leden: Jaap Janse 64 jaar lid Henk Pil 60 jaar lid Ton Alleman 21 jaar lid Verder nog onze oud leden: Joop v.d. Puttelaar Ger Stroker Dirk Groenewoud en voormalig speler: Velibor Vasovic Dat zij mogen rusten in vrede. Huldiging jubilerende leden: Zaterdag 3 november 2001 ontving het Bestuur, samen met de Bordjesclubleden H.P.J. Henrichs, A. Kraan en W.F. Schoevaart, in de bestuurskamer van de Toekomst, de werkende leden, die in dit verenigingsjaar 25,40, 50, 60 en 70 jaar lid van de A.F.C. Ajax waren, de meesten vergezeld van hun partner. Deze werkende leden waren: aar lid aar lid aar lid aar lid aar lid Rolf Leeser Peter Hendriks en Kees Timman Dick v.d. Berg, Frans Grootenboer, Karei Moos, Bennie Muller,Ton Pronk Henk Pil, Luc Sacksioni Harry Dade Traditiegetrouw had onze club archivaris Willem Schoevaart de staat van dienst van de jubilaris sen uitgezocht en op papier gezet, zodat voorzitter Michael van Praag de betreffende onderschei dingen, vergezeld van een passend verhaal, kon uitreiken. 4

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 6