AJAX De vergadering gaat unaniem akkoord met de voorgestelde wijziging alsmede met het feit dat zowel de statuten als het huishoudelijk reglement op dezelfde datum in werking zullen treden. 9. Rondvraag De heer Langenberg vraagt zich af of het Bestuur niet van mening is dat de vereniging na de beursgang meer een uitvoerende in plaats van een controlerende taak zou moeten hebben; Blocks legt uit dat dit in feite niet zou kunnen. De voorzitter zegt toe dat er desondanks naar gekeken zal worden. De heer De Jong vraagt waarom er een tweedeling heeft plaatsgevonden bij de leden; de ene groep mag wel naar de bestuurskamer, de andere niet. De ledenraad wordt gekozen door de leden maar die zitten nu in de bestuurskamer en die spreken wij nu niet meer. De voorzitter antwoordt dat na vele verzoeken is overgegaan tot het herstellen van de situatie zoals die in De Meer was nl. dat commissieleden toegang tot de bestuurskamer hebben. De voorzitter geeft aan dat er plannen bestaan om het ledenrestaurant wat meer sfeer te geven. Van Eijden geeft aan dat er aan gedacht wordt om de situatie op de hoofdtribune te wijzigen. De mensen die nu op vak I I I zitten naar 101 te brengen en de leden van 108/1 10 naar 102/103. Ook de logistiek binnen zou dan moeten wijzigen. De heer Vos vraagt of de notulen van de ledenraadvergaderingen voortaan direct aan de leden kunnen worden toegezonden zodat men niet hoeft te wachten tot het jaarverslag uitkomt. Het Bestuur komt hier op terug. Tevens vraagt Vos of de vroeger gehouden clubavonden nieuw leven kunnen worden ingeblazen; dit zou dan lx per maand of lx per 2 maanden kunnen plaatsvinden; hij wil zelf zijn medewerking hieraan verlenen. De heer Uitzinger vraagt waarom er zo'n ophef wordt gemaakt over een mogelijke terugkeer van Marco van Basten. Van Eijden stelt dat het plezierig zou zijn om naar de ideeën van van Basten te luisteren maar kan hier verder niet op ingaan. 10 Sluiting De voorzitter sluit de vergadering en wenst een ieder wel thuis. Goedgekeurd in de vergadering van oktober 2002 Amsterdam, 20 november 2001 Gerard Holsheimer voorzitter notulist 42

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 44