AJAX 7.Verslag van de Financiële Commissie met inachtneming van artikel 27 lid 3 van de statuten Op grond van artikel 28 lid 9 resp. 33 lid I letter b van de statuten van de AFC Ajax brengt de Financiële Commissie op de jaarvergadering van de Ledenraad en de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering verslag uit over haar bevindingen van het afgelopen jaar. Tijdens de jaarvergadering van de ledenraad d.d. 23 oktober 2001 heeft de Financiële Commissie op grond van de uitgereikte cijfers (2000-2001) van Vereniging AFC Ajax het bestuur conform artikel 27 lid 3 van de statuten decharge verleend voor het gevoerde financiële beleid. Met betrekking tot de NV Ajax kan de Financiële Commissie mededelen dat het afgelopen ver enigingsjaar met de directeur de heer J. Slop en bestuurslid Financiële zaken, de heer A. van Os de gepubliceerde halfjaar- en jaarcijfers 2000-2001 zijn besproken. Met het nieuwe bestuurslid Financiële zaken, de heer H. Blocks is afgesproken om in de komende Ledenraadvergadering van I I december 2001 met betrekking tot de NV Ajax een sluitende rege ling op te stellen, waardoor de Financiële Commissie binnen de huidige opzet naar behoren kan functioneren. De Financiële Commissie, Drs. H.G.M. Blocks Drs. K.G.A.Timman Drs. L.M. van Wijk De vergadering verleent het Bestuur décharge voor het gevoerde financiële beleid. 8. Wijziging statuten De voorzitter geeft een toelichting op de voorgestelde wijzigingen Voorts zijn er wat typefoutjes in het aan de leden toegezonden concept geslopen nl. Artikel 23 lid 7 sub a: voorstel (deze "I" ontbrak) Artikel 26 lid 2: onjuiste komma is verwijderd Artikel 29 lid 2: Het bestuur doet rekening en verantwoording over haar bestuur (niet over "zijn" bestuur). De wijzigingen in het huishoudelijk reglement zijn reeds goedgekeurd op 23 oktober jl. in de Ledenraad. Omdat wijzigingen in dat reglement samenhangen met wijzigingen in de statuten zal, met instemming van de ALV, het gewijzigde huishoudelijk reglement op dezelfde datum in werking treden als de gewijzigde statuten. Dit is in afwijking van artikel 41 lid 3 van de statuten dat bepaalt dat wijziging van het huishoudelijk reglement in werking treedt de dag na het besluit tot wijziging genomen door de Ledenraad, wat zou neerkomen op 24 oktober jl. 41

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 43