AJAX Door deze houding gaat de voorzitter in mijn ogen voorbij aan het democratische wezen van deze vergadering: die is er om vragen te stellen. Ook als de voorzitter de vraag niet bevalt, ont slaat hem dat niet van de plicht deze naar eer en geweten te beantwoorden; dat hoort immers bij zijn functie: het bestuur is er voor de leden, en niet andersom. Omdat ik er weinig voor voel dezelfde vraag nu voor de vierde keer te moeten stellen, heb ik dan ook besloten om, zeer tegen mijn clubgevoel in, vanavond thuis te blijven.Volgend jaar kiest Ajax een nieuwe voorzitter, waarvan ik hoop dat deze zich positiever zal opstellen. Zowel hij als de vergadering zal dan weer op mijn steun en warme belangstelling kunnen rekenen. Ik wens u allen een genoeglijke avond, Getekend Evert Vermeer De voorzitter deelt mede dat n.a.v. deze, kort voor de vergadering ontvangen brief, het Bestuur heeft besloten de heer Vermeer uit te nodigen voor een gesprek. 3. Vaststelling notulen van de Algemene Ledenvergadering van 16 oktober 2000 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. De heer Vos merkt op dat hij tijdens deze vergadering gevraagd heeft of na de wedstrijd de spe lers van dienst voortaan ook het ledenrestaurant zouden kunnen bezoeken; hij vraagt zich af of dit verzoek behandeld is.Van Eijden antwoordt dat dit alsnog nagegaan zal worden maar geeft aan dat deze spelers een aantal ruimtes bezoeken en op het moment dat het ledenrestaurant wordt aangedaan deze ruimte praktisch leeg is. 4.Verkiezing van 10 leden van de ledenraad. Aftredend zijn de heren:T. Bogaard, H. Bijvank, M.U. Coronel.J. Kisoor, R.C. Ombre, R.G. Oudendijk, H.A. Smolders en T.Tielenburg. De heer Bogaard stelt zich niet herkiesbaar, de overige heren zijn wel herkiesbaar.Voorts zal die nen te worden voorzien in de vacatures welke ontstaan zijn door het toetreden van de heer Blocks (aftredend in 2002) tot het bestuur en het tussentijds aftreden van de heer Th. de Groot (aftredend in 2003). Door de leden zijn voorts kandidaat gesteld: Kandidaat: Voorgesteld door: J.S. Ellerbroek T. Middendorp en G. van Mourik D. Feldmann H.G.M. Blocks en K.G.A.Timman R.B.Th. Louwers C.J. van Oevelen en J.l. Kisoor W. Muller van Moppes A.R. Been Sr. En W.W. Heisterkamp C. Snijder G.H. van Cooten en J. Portengen 39

Jaarverslagen Vereniging (vanaf 1964) | 2002 | | pagina 41